Forum nieruchomości w Kirgistanie Property in Kyrgyz Republic. Ponad 5 mln kraj w Azji, graniczący z Kazachstanem, Chinami, Tadżykistanem i Uzbekistanem. Kraj znany ze swojego piękna przyrody i krajobrazów. Kirgistan często nazywany jest Szwajcarią Azji Centralnej. Republika Kirgiska to oficjalna nazwa kraju. Walutą Kirgistanu jest som. Kraj uzyskał niepodległość od ZSRR w 1991 roku. Stolicą Kirgistanu jest Biszkek, a największe miasta to: Tałas, Naryn, Karabałta, Bałykczy, Ozgon, Tokmok, Karakoł, Dżalalabad i miasto Osz. W roku 2014 Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia i Kirgistan utworzyły Euroazjatycką Unię Gospodarczą. Z dostępnych mi źródeł wynika, iż obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Kirgistanie i niewiele informacji udało mi się uzyskać na temat rynku nieruchomości w Kirgistanie. Jeżeli byłeś lub mieszkasz w tym kraju i znasz tamtejsze realia chętnie poczytamy informacje i Twoje doświadczenia z życia i podróży po Kirgistanie. Podziel się z nami swoją wiedzą jak wygląda życie codzienne w Kirgistanie, jakie są ceny podstawowych artykułów. Ile trzeba mieć gotówki ze sobą, aby się utrzymać przez miesiąc podróży po Kirgistanie. Jakie są hotele i czy jest szansa na wynajem mieszkania, domu lub apartamentu wakacyjnego w Kirgistanie. Podatki w tym kraju i realne szanse na biznes w Kirgistanie. Czy warto inwestować w Kirgistanie? W końcu Polacy i Polonia w Kirgistanie. Doradztwo, konsulting i ogłoszenia związane z Kirgistanem. Polskie forum dyskusyjne "Dom bez Granic" - Kirgistan w Azji.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.