Forum nieruchomości w Laosie. Zaraz po Tajlandii i Wietnamie, Laos to bardzo popularny kraj na wyprawę po krajach Azji Południowo Wschodniej. Największe miasta tego kraju to: Vientiane - stolica kraju, San Neua, Louangphrabang, Savannakhet, Pakxe, oraz Wientian. Laos posiada ponad 6 mln. ludności wedle oficjalnych statystyk. W tym kraju w dalszym ciągu obowiązuje, można by rzec, komunistyczny system własności nieruchomości. Ziemia należy do ludzi i jest kontrolowana przez państwo. Obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Laosie i nie może być właścicielem posesji w Laosie. Jednakże cudzoziemcy mogą dzierżawić/wynajmować nieruchomości w Laosie na 30 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 30 lat. Laos to jedno z najbiedniejszych państw Azji, ponad 3/4 populacji Laosu żyje za mniej niż 2 USD na dzień. Według Banku Światowego, stopa poziomu życia w Laosie jest jedną z najmniejszych na świecie. W tym dziale forum - nieruchomości bez granic - znajdziesz posty i opinie od osób które podróżowały do Laosu i chcą się wypowiedzieć na temat jak żyje się i pracuje w Laosie. Polonia w Laosie, doradztwo i consulting dla cudzoziemców w Laosie. Jakie istnieje ryzyko inwestowania i zakupu domu w Laosie przez Polaka. Informacje o cenach nieruchomości do kupna i nieruchomości na wynajem w Laosie. Jak funkcjonują agencje nieruchomości w Laosie, które obsługują cudzoziemców zainteresowanych inwestycją w dom wakacyjny w Laosie. Jakie podatki obowiązują w Laosie. Koszt życia w Laosie. Podróż po tym kraju i informacje o zakwaterowaniu w hotelach, domach wakacyjnych i mieszkaniach na wynajem w Laosie. Byłeś w Laosie? Podziel się z nami swoimi informacjami o Laosie. Opisz swoją podróż po Laosie i swoje wrażenia z Azji południowo wschodniej.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Nieruchomości w Laosie
przez Informator 18 mar 2018, o 10:46
0 Odpowiedzi
3443 Wyświetlone
przez Informator
18 mar 2018, o 10:46

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.