Forum nieruchomości w Libanie. Property Liban. Ze względu na swoją geopolityczną lokalizację niezwykle ważny kraj w regionie na Bliskim Wschodzie. W tym dziale naszego polskiego forum o nieruchomościach zagranicznych znajdziesz opinie i doświadczenia z podróży do Libanu. Masz blog o podróżach lub blog o nieruchomościach? Napisz o nim na naszym forum. Największe miasta Libanu to: Bejrut stolica kraju, Baalbek, Zagharta, Babda, Zahla, Dżunija, An-Nabatijja, Tyr, Sydon i miasto Trypolis. Blisko 4 mln kraj z walutą - funt libański. Zagraniczne portale nieruchomościowe poświęcają mnóstwo miejsca Libanowi. Ale obecna sytuacja polityczna w regionie nie zachęca wielu inwestorów do kupowania domów i mieszkań w Libanie. W tym dziale forum znajdziesz wątki od osób planujących podróż lub emigrację do Libanu, informacje i ogłoszenia od Polaków mieszkających w Libanie i Polonii w Libanie. Dowiesz się o cenach mieszkań w Libanie i cenach za metr kwadratowy domów w Libanie. Wiedza o zakupie nieruchomości przez cudzoziemców w Libanie, oraz informacje dla osób planujących tylko podróż o charakterze turystycznym na Bliski Wschód i do Bejrutu. Jakie jest ryzyko inwestycji w Libanie przez obcokrajowca? Doradztwo, pomoc konsularna i consulting w inwestycjach w Libanie. Jak wygląda życie codzienne w Libanie i jakie są ceny artykułów spożywczych w Libanie. Podatki, przepisy i prawo nieruchomości w Libanie. Praktyczna wiedza i przeprowadzka do Libanu. Koszty notariusza, prawnika i prowizje agencji nieruchomości w Libanie. Aktualna sytuacje w Libanie i porady dla podróżujących na Bliski Wschód. Ogłoszenia, porady i opinie o Libanie.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.