Forum nieruchomości w Mongolii. Dyskusje na temat podroży do Mongolii i tematy naszego forum związane z nieruchomościami w tym azjatyckim kraju. Tutaj poczytasz lub zamieścisz swoją wypowiedź z następujacych miast tego kraju: Ułan Bator, Ulaangom, Chowd, Olgij, Bajanchangor, Moron, Czojbalsan, Darchan, oraz miasto Erdenet. Jeżeli byłeś w Mongolii podziel się z innymi na forum swoimi doświadczeniami z pobytu w Mongolii. Czy inwestują tam obcokrajowcy? Czy tego typu inwestycja w tym kraju ma sens dla indywidualnego inwestora w nieruchomości. Aspekty polityczne i socjalne, i kulturowe inwestycji w nieruchomości. Polskie forum dyskusyjne, oraz dział nieruchomości w Azji poświęcone zakupowi nieruchomości w Mongolii. Gdzie inwestować w poszczególnych regionach tego ogromnego kraju. Na co uważać i do jakich instytucji się zwrócić. Polacy i Polonia w Mongolii. Consulting, doradztwo i porady związane z inwestycjami w Mongolii. Także informacje o wakacyjnych apartamentach w Mongolii, wyjazdy na wakacje do Mongolii i podróże po tym kraju. Mieszkasz w Mongolii? Z nasz ten kraj od podszewki? Podziel się z nami swoimi informacjami na forum. Zabierz głos w dyskusji o Mongolii. Prawnicy, notariusze i biura nieruchomości w Mongolii? Polskie środowiska polonijne w Mongolii. Ceny nieruchomości w Mongolii. Ile kosztuje zakup mieszkania i domu w tym kraju? Ile się płaci za metr kwadratowy? Jak rozpocząć poszukiwanie nieruchomości w Mongolii?
#966 przez Baryla
28 mar 2018, o 10:59
Szukam biura podrózy albo jakieś agencji co organizuje wyjazdy do Mongolii. Wyjazdy kilku osobowe typu treeking czy wyjazdy z przewodnikiem po Mongolii. Mozecie coś polecić?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.