Forum nieruchomości w Pakistanie. Ogromny i ważny kraj w Azji ze stolicą w Islamabadzie. Rynek nieruchomości w Pakistanie jest bardzo aktywny, zarówno angielskie portale nieruchomościowe typu Rightmove czy Global Propert Guide poświęcają mnóstwo miejsca inwestycjom i pakistańskiemu rynkowi nieruchomości. Także zagraniczne inwestycje w domy, mieszkania i ziemię w Pakistanie pochodzi głównie od obywateli Zjednoczonego Królestwa (UK) pochodzących z Pakistanu. Silnie związki Wielkiej Brytanii i Pakistanu widoczne są na każdym kroku. Największe miasta tego kraju to: Karaczi, Kweta, Peszawar, Gudżranwala, Hajdarabad, Multan, Rawalpindi, Fajsalabad, oraz Lahaur i stolica Islamabad. Wkrótce w tym dziale forum dyskusyjnego i wymainy opinii "Dom bez Granic" mamy nadzieję znaleźć mnóstwo informacji o pakistańskim rynku nieruchomości, cenach domów, mieszkań i działek budowlanych w Pakistanie, oraz posty i wypowiedzi Polaków którzy podróżowali do Pakistanu. Ceny za metr kwadratowy w poszczególnych regionach kraju, jak również informacje o apartamentach wakacyjnych w Pakistanie i miejsca które należy odwiedzić podczas wycieczki do tego kraju w Azji. Jakie jest ryzyko inwestowania w nieruchomości w Pakistanie? Obcokrajowiec w Pakistanie, Polacy w Pakistanie. Czy zdecydowałbyś się na zakup nieruchomości w tym kraju? Polacy w Pakistanie i wszystko co związane z życiem codziennym w Pakistanie. Ceny artykułów spożywczych i zarobki w Pakistanie. Sprawdź posty od biur nieruchomości w Pakistanie. Doradztwo i konsulting związany z inwestycjami w Pakistanie, a także Pakistańczycy w Polsce. Ogłoszenia, opinie i wypowiedzi związane z Pakistanem. Zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii.
#1626 przez sogdanek
27 lut 2020, o 11:35
A to ciekawe czy jakiś Polak kupuje nieruchomość w Pakistanie. Ciekawe byłoby poczytać.
Chyba że żeni się z Pakistanką.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.