Forum nieruchomości na Sri Lanka. Wyspa dawniej zwana Cejlonem i silne związki z Brytyjską Koroną, oraz kraj należący do brytyjskich krajów Commonwealth czyli Wspólnoty Brytyjskiej. Nam głównie Sri Lanka kojarzy się z herbatą i słoniami, ale to także doskonałe miejsce do spróbowania swoich sił jako inwestor w zagraniczne nieruchomości na kontynencie azjatyckim. Tutaj znajdziesz opinie o tym kraju, opisane doświadczenia Polaków, którzy byli na Sri Lance i doświadczenia osób które miały styczność z nieruchomościami na Sri Lance. Jakie są ceny mieszkań i domów na wyspie? Jak funkcjonuje tamtejszy rynek nieruchomości? Jak działają agencje nieruchomości na Sri Lance? Czy są ograniczenia dla cudzoziemców odnośnie nabywania ziemi, działek budowlanych, kupowania domów i mieszkań na wyspie. Jak otworzyć konto w banku na Sri Lance i konkluzje czy w ogóle warto brać tamtejszy rynek nieruchomości jako opcję na posiadanie mieszkania lub domu wakacyjnego w Azji. Polacy na Sri Lance i polskie środowiska emigracyjne w tej części Azji. Wizy, pobyt i ceny podstawowych artykułów konsumpcyjnych na Sri Lance. Gdzie i jak wynająć mieszkanie lub apartament wakacyjny na Sri Lance? Czy warto tam jechać na wakacje i zwiedzanie? Jakie jest ryzyko inwestycji na tej wyspie? Turystyka a stopa zwrotu z mieszkania lub domu wakacyjnego na Sri Lance. Oferty time share i zakup ziemi. Podatki, opłaty, notariusz, prawnik na Sri Lance. Doradztwo i consulting w nieruchomościach w Azji. Sprawdź posty z największych miast na Sri Lance: Colombo, Galle, Vavuniya, Kalmunai, Kandy, Negombo, Sri Jayawardenapura Kotte, Moratuawa, Dehiwala Mount Lavinia, oraz Jaffna.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.