Forum nieruchomości w Tajlandii. Jeden z najpopularniejszych krajów w Azji południowo wschodniej, nie tylko na wycieczkę lub wakacje w tropikach, ale także na inwestycję w nieruchomości na świecie. Od wielu lat w Tajlandii mieszkają tzw. expaci z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji czy Norwegii. Także Polacy coraz częściej zaglądają na tajlandzki rynek nieruchomości i biorą pod uwagę zakup domu w Tajlandii na wypoczynek lub na emeryturę. Mieszkasz już w Tajlandii? Wypowiedz się na naszym forum jak żyje się w Tajlandii na co dzień obcokrajowcowi?
Polonia w Tajlandii. Jak wynająć apartament w Tajlandii. Ile kosztuje? Opinie i wypowiedzi Polaków mieszkających w Tajlandii. Na terenie Tajlandii działa kilka firm gdzie pracują Polacy, wyspecjalizowani w sprzedaży nieruchomości dla obcokrajowców.
Podziel się z czytelnikami forum wiedzą na temat zakupu domu w Tajlandii. Czy w dalszym ciągu obcokrajowiec nie może być w 100% właścicielem nieruchomości. Jak jest sytuacja w przypadku zakupu condo, a jak w przypadku zakupu ziemi w Tajlandii. Ceny nieruchomości, restrykcje i koszty związane z zakupem. Poradź się doświadczonych na zagranicznym rynku nieruchomości.
Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Czy Tajlandia to dobry kraj na wyprowadzkę z Polski? Forum nieruchomości z największych miast Tajlandii: Bangkok, Nonthaburi, nieruchomości w Pattaya, gdzie kupuje mnóstwo obcokrajowców. Także miasta: Mae Sot, Surat Thani, Udon Thani, Chiang Mai, Nakhon Ratchasima, Hat Yai, Krabi, Pak Kret i inne miejscowości i wysepki u wybrzeży Tajlandii.
#824 przez Ibermaxx
1 sty 2018, o 08:50
Kraj piękny, fakt, klimat i kuchnia wspaniała.
Ale jednak bariera językowa przeszkadza. Co z tego że znasz biegle angielski, jednak na końcu sprawy urzędowe trzeba organizować w języku tajskim.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.