Forum nieruchomości w Algierii. Inwestycje w Północnej Afryce. Wszystko o Algierii. Życie i inwestowanie w Algierii. Mieszkasz lub pracujesz w Algierii? Napisz opinie o tym kraju. Jak się mieszka i żyje na co dzień? Czy warto inwestować i gdzie inwestować w tym kraju. Polacy w Algierii. Wynajęcie mieszkania na krótki termin i na długoterminowy wynajem. Wakacyjny wynajem w Algierii? Gdzie na wakacje do Algierii?
Jak wyglądają podatki w Algierii. Jak obcokrajowiec radzi sobie w Algierii? Niewiele wiemy o tym kraju więc podziel się z nami swoimi opiniami i sprawdź co piszą inni. Jak wygląda tam zakup mieszkania? Jesteśmy głodni informacji o Algierii! Czy trzeba znać język arabski lub francuski?
Prawnicy, sprawy emigracyjne i notariusze w Algierii.
Forum z największych miast tego kraju: Algier, Biskira, Sidi Bu i Abbas, Szalif, Satif, Dżilfa, Batina, Al Bujalda, Annaba, Konstantyna i Oran.
Podziel się z nami informacjami o Algierii. Planujesz podróż do północnej Afryki? Napisz nam o tym jak było.
#932 przez Baryla
22 lut 2018, o 13:35
Witajcie
Szukam ofert wyprawy do Algierii. Czy ktoś może polecić jakąś firmę lub biuro podróży które organizuje tego typu wyjazdy. Najlepiej gdy by to była firma polska albo niemieckojęzyczna.
Kogo możecie polecić co organizuje wyprawy do Algierii.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.