Forum nieruchomości Burkina Faso. Blisko 14 milionowy kraj w Afryce zachodniej, leżący pomiędzy: Wybrzeżem Kości Słoniowej, Ghaną, Togo, Beninem, Nigerem, a Mali. Największe miasta tego kraju to: Ouagadougou - stolica Burkina Faso, oraz Kaya, Banfora, Tenkodogo, Fada N'Gourma, Pouytega, Ouahigouya, Koudougou, Bobo-Dioulasso, oraz Wagadugu. Nawet zagraniczne i angielskojęzyczne portale nieruchomościowe poświęcają bardzo niewiele informacji na temat tego kraju w tej części Afryki. Docierają tam głównie misjonarze, zakonnicy i księża, nawet z polskich parafii i przedstawiciele kościoła katolickiego, szerzących wiarę katolicką w Afryce. Jest to biedny kraj afrykański, położony na północ od Ghany, bez dostępu do morza. Burkina Faso głównie polega na pomocy zagranicznej z zewnątrz, mimo ogromnych bogactw naturalnych, podobnie jak inne kraje Afryki. Korupcja, niestabilne rządy i brak legislacji powoduje iż inwestycje zagraniczne nie są popularne w tym kraju. Ktoś z Was był w Burkina Faso? Macie doświadczenia z podróży po tym kraju? A może mieszkasz na stałe w Burkina Faso. Podziel się informacjami polonijnymi z tego kraju. Chętnie poczytamy opinie i posty od podróżników po Afryce i Twoje doświadczenia z pobytu w Burkina Faso.
#1508 przez Australek
27 paź 2019, o 13:12
Planuję wyprawę do Afryki. Trasa w trakcie ustalania. Czy ktoś tutaj jest zainteresowany tematem?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.