Forum nieruchomości w Burundi. Property Burundi. Kolejny kraj w Afryce ze spuścizną kolonialną, tym razem Burundi to była kolonia belgijska w Afryce. Dziś niepodległe państwo z frankiem burundijskim jako lokalną walutą. Niewiele informacji ze źródeł pisanych udało mi się wycisnąć na temat nieruchomości w Burundi. Jeżeli podróżowałeś przez wschodnią Afrykę i udało ci się być w Burundi, weź udział w naszym forum "Dom bez Granic". Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniami z podróży o Burundi. Czy warto tam jechać i czy warto inwestować. Jakie są ceny nieruchomości w Burundi za metr kwadratowy. Czy są ograniczenia dla obcokrajowców co do zakupu działki lub ziemi pod budowę domu. Jaki klimat panuje w tym kraju i jak postrzegany jest biały człowiek w Burundi. Czy jest bezpiecznie dla Polaka w Burundi. Czy można inwestować i kupować na firmę? Masz blog o Afryce? Napisz nam o nim. Jakie są podatki w Burundi. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Burundi. Największe miasta kraju to: Bużumbura stolica Burundi, Kirundo, Karuzi, Gatumba, Bubanza, kayanza, Cibitoke, Rumonge, Ngozi i miasto Gitega. Burundi graniczy z Tanzanią, Ruandą, i Demokratyczną Republika Konga. Burundi to jeden z najbiedniejszych krajów świata. Jeżeli masz pomysł na inwestycję w Burundi, a może jesteś misjonarzem kościelnym krzewiącym wiarę w Afryce i w tym kraju, koniecznie weź udział na naszym forum, podziel się swoją wiedza i doświadczeniami o życiu codziennym w Burundi. Napisz innym gdzie się zakwaterować i jakich hoteli szukać w Burundi i jak podrożować przez Afrykę.
#1509 przez Australek
27 paź 2019, o 13:14
Planuję odwiedzić Burundi w 2020. Szukam ludzi na wyprawę.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.