Forum nieruchomości Papua Nowa Gwinea. Kraj ten liczy blisko 6,5 mln mieszkańców, a nam głównie kojarzy się z książkami Alfreda Szklarskiego, przygodami Tomka Wilmowskiego i łowcami głów. Kraj Papua Nowa Gwinea zajmuje wschodnią część wyspy Nowa Gwinea. Zachodnia część należy do Indonezji. Papua Nowa Gwinea leży na północ od Australii. Lingwistycznie jest to najbardziej zdywersyfikowany kraj na świecie. W Papua Nowa Gwinea występuje ponad 700 języków i dialektów. Co do nieruchomości i inwestowania w tym odległym kraju, to bardzo niewielka część tego kraju posiada rejestr własności. Większość terytorium kraju, blisko 97% powierzchni nie jest zarejestrowana. Największe miasta kraju to: Port Moresby - stolica Papui Nowej Gwinei, Bulolo, Kimbe, Madang, Arawa, Kokopo, Mount Hagen, Popondetta, Mendi, Lae i Port Moresby. Spora część osób z Polski podróżuje na wycieczki do Papua Nowa Gwinea oferowane przez agencje turystyczne w kraju i za granicą. Własność nieruchomości w Papua Nowa Gwinea jest regulowana przez tradycję, a nie prawo państwowe. Z wiadomych nam informacji, nie ma restrykcji co do nabywania nieruchomości w Papua Nowa Gwinea, choć niewielu inwestorów pionierów dociera do tego kraju z Polski.
Byłeś w Papui Nowej Gwinei? Na wycieczce, wyprawie czy na przesiadce z Australii? Napisz nam o tym. Napisz opinie i bezpieczeństwu w Papua Nowa Gwinea. Jak wygląda życie codzienne w tym kraju? Ile się zarabia i ile trzeba mieć gotówki, aby się utrzymać w tym kraju w ciągu miesiąca. Polacy w Papui, oraz środowiska polonijne w tym kraju. Konsulting i doradztwo w nieruchomościach w tej części świata. Ile kosztuje wynajem? Jak wyglądają apartamenty, mieszkania i hotele w Papua Nowa Gwinea. Pokaż nam swoje zdjęcia, filmy i opowiedz historie z podróży. Wakacyjne apartamenty i domy na wynajem w Papua Nowa Gwinea.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.