Forum nieruchomości na Białorusi. Opinie i dyskusyjne forum oo Białorusi. W obecnej sytuacji geopolitycznej w jakiej znajduje się Europa, chyba niewielu jest inwestorów z Polski zainteresowanych zakupem nieruchomości w sąsiadującej z Polską Białorusią. Ale jeżeli masz takie informacje i wiesz w co i jak inwestować na Białorusi bardzo chętnie wszyscy poczytamy posty i opinie o tym kraju. Tutaj zamieszczamy wszystko co związane z Białorusią. Polacy na Białorusi, Białorusini w Polsce i sytuacja na terenach przygranicznych. Ile kosztują nieruchomości na Białorusi. Czy jest możliwość kupna domu lub mieszkania na Białorusi przez obcokrajowca i Polaka? Jak wygląda handel nieruchomościami na Białorusi. Oferty, okazje i ogłoszenia - tu możesz zamieszczać. Czy na Białorusi są agencje nieruchomości z prawdziwego zdarzenia? Jak prezentuje się wynajem nieruchomości, dzierżawa na Białorusi i prawa obcokrajowca do ziemi na Białorusi. Polskie firmy i osoby związane z Białorusią. Consulting i doradztwo na Białorusi. Prawnicy i pomoc prawna na Białorusi. Polonia na Białorusi. Sprawdź forum z następujących miast Białorusi: Mińsk, Borysów, Pińsk, Baranowicze, Bobrujsk, Brześć, Witebsk, Mohylew, oraz Homel.
#202 przez sogdanek
2 wrz 2015, o 06:48
Może na Białorusi będzie spokojne bo tu chyba już nie przyjadą. Pisze o tej fali emigrantów arabskich która zalewa Europę i nikt nie może sobie z nimi poradzić.. albo nie chce.
Może tak jak Gerard Depardieu zrobię na Białoruś zwieję
#2022 przez Stephaned02
15 lut 2021, o 20:28
sogdanek napisał(a):Może na Białorusi będzie spokojne bo tu chyba już nie przyjadą. Pisze o tej fali emigrantów arabskich która zalewa Europę i nikt nie może sobie z nimi poradzić.. albo nie chce.
Może tak jak Gerard Depardieu zrobię na Białoruś zwieję

Tak, ale nie mają wyboru, ponieważ chcą uciec przed wojną.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.