Forum nieruchomości na Wyspach Marshalla. Państwo składa się z 29 atoli i liczy niecało 68 tysięcy mieszkańców. Wyspy Marshalla uzyskały niepodległość od Stanów Zjednoczonych w 1986 roku na mocy traktatu Compact Free Association. Teraz USA płaci Wyspom Marshalla roczny czynsz od użytkowania atolu Kwajalein, na którym są prowadzone badania i próby pocisków rakietowych o dalekim zasięgu. To ważna baza wojskowa USA i baza marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych na Pacyfiku. Wyspy Marshalla są także miejscem na Oceanie Spokojnym gdzie istnieje zagrożenia podniesieniem się poziomu wody w oceanach co chyba nie zachęci Was do poszukiwania tutaj nieruchomości na zakup. Nie ma restrykcji co do nabywania nieruchomości przez obcokrajowców na Wyspoach Marshalla, jednak udokomentowanie posiadania nieruchomości na wyspach jest trudne. Posiadanie nieruchomości jest uzależnione od lokalnych władz, co w praktyce może być trudne. Jeżeli posiadasz bardziej adekwatne i bardziej aktualne informacje o Wyspach Marshalla, które nam udało się znaleźć prosimy o rejestrację na naszym forum i wymianę informacji. Jednostką monetarną na Wyspach Marshalla jest dolar amerykański, a największe miasta na wyspach to: Majuro - stolica Wysp Marshalla, Ebeye, Wotje, Ajeltake, Laura, Ebeye. Jeżeli byłeś na wyspach Marshalla i prowadzisz blog podróżniczy i bliskie są Ci wyspy Pacyfiku, zachęcamy do dyskusji na naszym forum, które codzienne odwiedza setki czytelników zainteresowanych światem i inwestycjami w najdalszych zakątkach globu. Dodaj swój post, wypowiedź i zareklamuj swojego bloga o podróżach. Na pewno dotrze do niego mnóstwo czytelników zainteresowanych nie tylko nieruchomościami na Wyspach Marshalla. W tym dziale znajdziesz także informacje o lotach na Wyspy Marshalla, komunikacji pomiędzy wyspami, cenach na wyspach Pacyfiku i sprawach związanych z noclegami na Wyspach Marshalla, zakwaterowaniem i hotelami w Amjuro i innych miastach na wyspach. Ryzyko w podróży, szczepienia ochronne i klimat panujący na tych wyspach na Pacyfiku. Doradztwo w podróży i konsulting w inwestycjach na świecie. Wymiana opinii i poglądów. Największe polskie forum poświęcone nieruchomościom na świecie zaprasza do zamieszczania opinii i spostrzeżeń.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.