Forum nieruchomości na Wyspach Salomona. Polskie forum poświęcone inwestowaniem w nieruchomości za granicą w każdym zakątku kuli ziemskiej. Czy waszym zdaniem można uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w nieruchomości na świecie np. w tak odległych krajach jak Wyspy Salomona? Ponieważ większość osób szukających informacji o Wyspach Salomona poszukuje głównie wycieczek na Wyspa Salomona, szuka wczasów i ofert wypoczynku. Na naszym forum nieruchomościowym "Dom bez Granic" znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Wyspach Salomona, o największych tuzach światowego rynku nieruchomości, jak Remax czy Century 21. Byłeś na Wyspach Salmona? A może mieszkasz tam od lat? Pomóż nam znaleźć informacje ile kosztują domy i mieszkania na Wyspach Salomona? Gdzie szukać ogłoszeń nieruchomości z tego regionu Oceanii? Ile kosztuje wynajem, a ile kosztuje apartament lub dom wakacyjny na Wyspach Salomona? Doradztwo i consulting, forum dyskusyjne i wymiana opinii. Czy istnieje Polonia na Wyspach Salomona? Jak wygląda życie codzienne na wyspach? Ile się zarabia i gdzie mogą kupować obcokrajowcy i jak wygląda prawo rynku nieruchomości. Czy są obostrzenia dla obcokrajowców? Ile wynoszą podatki na Wyspach Salomona?
Jak czułbyś się emigrując na takie wysepki, położone pomiędzy Papua Nowa Gwinea a Vanuatu? Sprawdź forum z poszczególnych miast kraju: Honiara, Kirakira, Noro, Gizo, oraz Auki.
#197 przez _admin_
30 sie 2015, o 08:02
Wczoraj polska telewizja TVN Biznes i Świat wyemitowała fantastyczny film o Wyspach Salomona. Chyba była to australijska produkcja. Niestety udało mi się obejrzeć tylko połowę filmu zupełnie przypadkowo na niego trafiłem. Woow co za miejsce, w ogóle jeszcze nie tknięte przez masową turystykę. Kapitalne miejsce.
Chętnie wybrałbym się tam aby zbadać je pod "kątem nieruchomościowym"
Czy ktoś z Was był na Wyspach Salomona. Chciałbym zdobyć informację jak tam najlepiej dolecieć. Jakie opcje lotów samolotem byłyby najkorzystniejsze? Jak szukać lotów?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.