Forum nieruchomości w Czadzie. Kraj w Afryce położony pomiędzy Libią, Nigerem, Sudanem, Republiką Środkowo Afrykańską, Kamerunem i Nigerią. Niezwykle skąpe informacje na temat nieruchomości w tym kraju istnieją w materiałach źródłowych. Na zaledwie kilku angielskojęzycznych portalach nieruchomościowych udało mi się zdobyć dosłownie parę zdań informacji. A mianowicie takie: jeden z najbardziej skorumpowanych krajów na świecie. Od czasu niepodległości od Francji w 1960 roku w kraju panuje zamęt, wojny plemienne i przewroty wojskowe, głównie pomiędzy arabsko muzełmańską północą Czadu, a czarno chrześcijańskim południem kraju. Nieprzewidywalna sytuacja polityczna, niestabilny kraj, więc to chyba będzie ostatnie miejsce nie tylko w Afryce, ale na ziemi do inwestowania w nieruchomości zagraniczne. Jeżeli masz doświadczenia z Czadu, byłeś w tym kraju w Twojej podróży po Afryce, nocowałeś w hotelu lub gdziekolwiek indziej, chętnie poczytamy Twoje doświadczenia i opinie o Czadzie. Jak wygląda życie i praca w Czadzie? Polacy w podróży po Czadzie w Afryce. Największe miasta tego kraju to: Ndżemena stolica, Pala, Bongor, Am Timan, Koumra, Kelo, Abeche, Sarh, oraz Moundou.
#712 przez Baryla
3 paź 2017, o 08:00
Mój kolega był w Czadzie w wojsku. Jak mi opowiadał to mózg staje !!
Nie ma pojecie kto by się interesował zakupem nieruchomości w Czadzie lub w tamtej części Afryki.
Jak pokazywał zdjęcia to tragedia jak tam ludzie żyją. Czad? Chyb a nie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.