Forum nieruchomości w Erytrea. Dział forum poświęconego wschodnioafrykańskiemu państwu - Erytrea. Chętnie poczytamy posty od podróżników po Afryce, którym udało się pojechać do Erytrei i mają doświadczenia z podróży po tym państwie graniczącym z Sudanem, Etiopią i Dżibuti. Erytrea leży nad Morzem Czerwonym i uzyskała niepodległość od Etiopii w roku 1991. Czytając dzisiejsze wiadomości po dziś dzień są ostrzeżenia, co do podroży do Erytrei, również polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych na swoich stronach internetowych poświęconych zagranicznym podróżom do Afryki i informacjom gdzie polscy obywatele potrzebują wizy, widnieją ostrzeżenia o podróżowaniu do Erytrei. Walutą obowiązująca w Erytrei jest nakfa. Kraj liczy ponad 5 mln ludności, a największe miasta Erytrei to: Asmara stolica kraju, Keren, Dekemhare, Senafe, Addi Kuala, Massaua, Asab, Agordat, Mendefera, oraz miasto Tesenej. Jeżeli prowadzisz blog o podróży do Afryki i udało Ci się odwiedzić ten kraj, chętnie poczytamy Twoje doświadczenia z podróży do Erytrei. Napisz czy jest bezpiecznie, czy w ogóle warto planować tam podróż, jak znaleźć hotel, jak wygląda transport i komunikacja w Erytrei, zakwaterowanie i jakie są ceny w Erytrei. Życie i praca w Erytrei. Polacy w Erytrei - zapraszamy na forum o Erytrei w Afryce. Największe polskie forum o nieruchomościach na świecie zaprasza do dyskusji o Afryce.
#1507 przez Australek
27 paź 2019, o 13:11
Myślę o zorganizowaniu wyprawy do tego kraju w 2020. Czy ktoś jest zainteresowany tematem?
#1928 przez Alexd011
28 gru 2020, o 06:37
Australek napisał(a):Myślę o zorganizowaniu wyprawy do tego kraju w 2020. Czy ktoś jest zainteresowany tematem?

Myśl zakupienia mieszkania w Egipcie towarzyszyła mi od 2009 roku jednakże nie znałam wtedy realnego rynku.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.