Forum nieruchomości w Gambii. Tutaj znajdziesz świeże informacje i posty dotyczące inwestowania, kupowania i planów podróży po Czarnym Lądzie, osób związanych z Gambią. Także opinie o tym kraju od osób które w jakiś sposób są związane z Gambią w Afryce. Ważny kraj na mapie nieruchomościowej Afryki i ważne miejsce na mapie turystycznej Czarnego Kontynentu. To kraj "wciśnięty" pomiędzy Senegal. Najważniejsze miasta tego kraju to: Banjul, Gunjur, farafenni, Sukuta, Bandźul, Brufut, Nema Kunku, Lamin, Bakau, Brikama, oraz Serrekunda.
Mało posiadamy informacji dotyczących nieruchomości w Gambii i inwestycji zagranicznych w tym kraju, więc jeżeli masz ochotę podzielić się z czytelnikami forum - nieruchomości zagranica - nieruchomości w Afryce - to chętnie poczytamy posty i Wasze opinie o Gambii.
Informacje o podatkach w Gambii, sposobie funkcjonowania tamtejszych agencji nieruchomości, prawach obywatela z zagranicy dotyczące nabywania nieruchomości w Gambii i wszelkich aspektów dotyczących wynajmu, kupna i sprzedaży nieruchomości w Gambii. Jakie są warunki życia w tym kraju, czy w ogóle warto inwestować w tej części Afryki i jak wyglądają Twoje wrażenia z podróży po Gambii. Ile kosztuje wynajem, jakie są hotele, a jak trafić na dobrą agencję nieruchomości w Gambii. Jakie są ceny nieruchomości w Gambii. Polskie forum dyskusyjne o Gambii, Polacy w Gambii, oraz doradztwo i consulting w nieruchomościach w Gambii. Także opinie na temat apartamentów i domów wakacyjnych w Gambii, safari w Gambii i wakacje w Afryce. Polski przewodnik po nieruchomościach w Afryce i Gambii. Ambitne inwestycje, ambitne destynacje na świecie! Zapraszamy.
#207 przez Baryla
2 wrz 2015, o 07:05
Widziałem ostatnio niedrogą wycieczkę do Gambii. Czy ktoś z Was był w tym kraju. Cośkolwiek chciałbym się dowiedzieć. Czy bezpiecznie, jak się odżywiać, na co uważać. Jakie części kraju odwiedzić i jak wyglądają tam hotele.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.