Forum nieruchomości w Ghanie. Polskie forum o Ghanie. Afrykański rynek nieruchomości i inwestycji. Czy warto pojechać i inwestować w Ghanie? Zapraszamy do dyskusji na forum i zamieszczania informacji o Ghanie przez Polaków mieszkających lub podróżujących do Ghany. Sprawdź ile kosztuje mieszkanie w Akrze, a ile w Kumasi. Ghański rynek nieruchomości, oraz informacje o Polakach mieszkających i podróżujących do Ghany. Polskie biznesy i kontakty w Ghanie.
Czy warto inwestować w Ghanie. Ile kosztuje dom, działka, a ile mieszkanie w Ghanie. Podatki w Ghanie. Ceny za wynajem. Gdzie zatrzymać się na wakacjach w Ghanie, a gdzie wynająć apartament na dłuższy pobyt w Ghanie.
Polonia w Ghanie i informacje o życiu codziennym w Ghanie. Byłeś na wakacjach w Ghanie? Podróżujesz po Afryce? Podziel się z czytelnikami forum informacjami o tym kraju w zachodniej Afryce. Jak wygląda życie codziene i praca w Ghanie. Polak w Ghanie. Polskie forum z następujących miast Ghany: Akra, Kumasi, Tema, Teshie, Obuasi, Cape Coast, Sunyani, Ashiaman, Sekondi-Takoradi, oraz Tamale.
#1033 przez Natalia88
12 maja 2018, o 07:08
Czy Polacy potrzebują wizy do Ghany?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.