Forum nieruchomości w Kamerunie. W tym dziale forum nieruchomości afrykańskich, podyskutujesz i znajdziesz opinie o domach, mieszkaniach i inwestowaniu w nieruchomości w Kamerunie w Afryce. Z populacją blisko 20 mln ludzi, to ważny kraj w tej części zachodniej Afryki. Francuskojęzyczny kraj, gdzie dominuje rolnictwo jako główna gałąź gospodarki kraju. Nie jest to główna destynacja dla inwestorów z zagranicy poszukujących okazji i lukratywnych ofert, jednak w naszym światowym forum o nieruchomościach zagranicznych, znajdziesz podstawowe informacje o kameruńskim rynku nieruchomości. Korupcja dominuje w Kamerunie na każdym szczeblu władzy państwowej i wykonawczej, więc to skutecznie odstrasza inwestorów z zagranicy w kupno, ziemi, domu lub mieszkania w Kamerunie. Znajdź na forum informacje o cenach nieruchomości w Kamerunie. Doświadczenia obcokrajowców w tym kraju. Czy w ogóle warto brać pod uwagę Kamerun jako miejsce na inwestycję w ziemię, mieszkanie lub dom w Afryce, czy też warto skoncentrować swoje poszukiwania domu w słońcu Afryki, na innych krajach Czarnego Kontynentu. Jeżeli byłeś na wyprawie po Afryce Zachodniej, podróży po Kamerunie - podziel się z uczestnikami tego forum swoimi doświadczeniami z Kamerunu. Napisz nam jak wynajmuje się tutaj mieszkanie lub apartamenty wakacyjne w Kamerunie. Jaki jest standard tutejszych hoteli. Aspekty ryzyka inwestowania w zachodniej Afryce. Kamerun na tle innych krajów. Polacy i Polonia w Kamerunie. Ogłoszenia, informacje i newsy po polsku z Kamerunu. Ile zarabia się w Kamerunie? Jak wygląda codzienna praca i życie w tym kraju, oraz obcokrajowiec w Kamerunie.
Największe miasta to: Jaunde stolica Kamerunu, Kumba, Nkongsamba, Ngaoundere, Maroua, Garoua, Bafoussam, Bamenda i Duala.
#1038 przez Biskup
12 maja 2018, o 14:46
A gdzie najlepiej wykupić wycieczkę do Kamerunu?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.