Forum nieruchomości w Maroko. Północna Afryka w ostatnich latach atrakcyjne państwo krajów Magrebu do którego trafiają inwestorzy w nieruchomości w Europie, głównie Ci którzy kupują w Hiszpanii i Portugalii. Opinie o kraju. Czy masz doświadczenia z kupowaniem domu lub mieszkania w Maroko? Forum Polaków mieszkających w Maroko i oferujących mieszkania na wynajem, apartamenty wakacyjne na wynajem krótkoterminowy w Maroko i osoby związane z handlem nieruchomościami w Maroko.
Ile kosztuje średnia cena nieruchomości w Maroko, ile za metr? Jak wygląda system prawny? Czy jest bezpiecznie? Consulting Marocco. Najlepsze miasta w Maroko do kupna mieszkania? Gdzie inwestować a gdzie nie?
Północna Afryka to atrakcyjne miejsca na dom na emeryturę. Mieszkasz w Maroko, a może jedziesz na wakacje? Napisz opinie i wyraź swoje doświadczenie dotyczące marokańskiego rynku nieruchomości.
Forum nieruchomości: Casablanca, Fez, Sala, Agadir, Rabat, Kenitra, Wadżda, Tanger i Marrakesz, oraz Meknes. Marokańskie nieruchomości dla Polaków. Weź udział w dyskusji na forum o nieruchomościach w Afryce.
#61 przez Biskup
28 kwi 2015, o 17:48
Czy są jakieś agencje wyspecjalizowane w sprzedaży nieruchomości w Maroko? Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda i ile kosztuje metr kwadratowy nieruchomości w Maroko? W jakim mieście szukać nieruchomości? Jakie regiony tego kraju są dobre a jakie gorsze?
Słyszałem iż sporo osób kupiło sobie tam mieszkanie na wakacje i jest niedrogo?
Gdzie szukać informacji o rynku nieruchomości w Maroko?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.