Forum nieruchomości w Mauretanii. Blisko 3 mln mieszkańców i większość terytorium tego afrykańskiego kraju to gorąca Sahara. Mauretania leży na południe od Maroko i niewielu dociera tu podróżników, a co dopiero inwestorów w nieruchomości. Bardzo biedny kraj Afryki, zaliczający się do najuboższych krajów regionu. Próby rządu usiłującego ściągnąć turystów do kraju spełzły na niczym. Ziemia w Mauretanii całkowicie należy do rządu. Obcokrajowcy nie mają prawa do zakupu nieruchomości w tym kraju.
Największe miasta Mauretanii to: Nowakszut - stolica Mauretanii, Bu Tilimit, Abu Kadum, Kajhajdi, Zuwirat, Kifa, Bughi, Adl Bakru, Rosso, Nawazibu. Największe angielskojęzyczne portale nieruchomościowe, typu Right Move lub Realtor czy Global Property Guide poświęcają bardzo mało miejsca temu krajowi w Afryce. Więc można wywnioskować iż nie będzie to interesujący kraj do zakupu domu lub mieszkania w Afryce.
Podziel się z nami swoimi opiniami o Mauretanii, o podróży do tego kraju i spotkania z tubylcami i tamtejszą kulturą. Jak wygląda przekraczanie granicy w Mauretanii. A jak wyglądają hotele w Mauretanii? Gdzie się najlepiej zakwaterować podczas zwiedzania i wakacji w tamtej części Afryki. Jaki jest standard apartamentów i domów na wynajem w Mauretanii. Ile zarabiają obywatele Mauretanii. Chętnie poczytamy posty Polaków związane z Mauretanią w Afryce. Zapraszamy na forum i do wzięcia udziału w naszej dyskusji o nieruchomościach na świecie.
#2608 przez Natalia88
7 maja 2022, o 21:54
Witajcie
Szukam jakichkolwiek Polaków którzy mieszkają na stałe w Mauretanii.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.