Forum nieruchomości w Namibii. Do tego pięknego, afrykańskiego kraju, docierają przede wszystkim podróżnicy pragnący eksplorować najpiękniejsze zakątki Afryki. Ale w tym dziale forum "Dom bez Granic" także wypowiedzą się osoby z Niemiec mające korzenie w Namibii i będące w jakimś sposób związane z tym krajem za sprawą wspólnej historii Niemiec i Namibii. Zapraszamy do wypowiedzi, zamieszczania opinii i dzielenia się informacjami o Namibii. Byłeś na wakacjach w Namibii? Forum Polaków w Namibii. A może zamierzasz wyjechać na stałe do Afryki i popalić za sobą mosty związane z przeszłością w Europie? W tym dziale mamy nadzieję -wkrótce -znajdziesz wszelkie informacje związane z życiem w Namibii, inwestowaniem w tym kraju i zakupem domu, mieszkania i ziemi w Namibii. I tu rodzą się pytania. Czy obcokrajowiec może bez przeszkód kupić ziemię w Namibii? Czy są jakieś ograniczenia? Gdzie należy inwestować? Jaki styl życia przyjąć? Czy warto w ogóle myśleć o przeprowadzce w do tej części Afryki. Jakie są podatki w Namibii? Jak traktowany jest biały człowiek w Namibii? Gdzie szukać agencji nieruchomości, doradztwo i konsultingu w inwestycjach i nieruchomości w Namibii? Jakie jest ryzyko inwestowania w Namibii? Jak wygląda egzekwowanie prawa i systemy własności nieruchomości w Namibii? A gdzie natomiast szukać apartamentów i mieszkań na wynajem? Czy warto wybrać się do hotelu czy raczej szukać domów wakacyjnych w Namibii? Ile się zarabia w tym kraju?? Jakie jest szkolnictwo i szanse obcokrajowca na nowe życie w Afryce. Koszty prawnika, notariusza i ceny artykułów niezbędnych do życia w Namibii. Sprawdź opinie i posty związane z największymi miastami Namibii: Windhuk, Okahandja, Ondangwa, Otjiwarongo, Katima Mulilo, Rehoboth, Oshakati, Swakopmund, Walvis Bay, oraz Rundu.
#195 przez Baryla
16 sie 2015, o 15:06
Moi znajomi z Niemiec pokazywali mi zdjęcia z Namibii. Coś pięknego. Czy ktoś z Was był w tym kraju? Jak tam najtaniej dolecieć z Europy? Słyszałam iż wszędzie można się po niemiecku porozumieć. Czy to prawda?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.