Forum nieruchomości na Anguilla. Maleńka wysepka na Karaibach i brytyjskie terytorium zamorskie, to wbrew pozorom bardzo gorący punkt na nieruchomościowej mapie Karaibów. Miejsce gdzie dobrych inwestycji szukają nie tylko milionerzy, ale i osoby chcące uciec pod karaibskie słońce i w tropikalne klimaty tej części świata. Na tym rynku są obecne światowe tuzy, rozdające karty na międzynarodowym rynku nieruchomości luksusowych takie jak: Sotheby's, Engel and Volker, Century 21, Remax i inne. W tym rozdziale o karaibskich nieruchomościach znajdziesz posty od osób które zechcą podzielić się (mamy nadzieję) informacjami, opiniami i swoimi doświadczeniami z pobytu na Anguilla. Wkrótce mamy nadzieję znaleźć tutaj mnóstwo ciekawych informacji o cenach nieruchomości na Anguilla, podatkach, możliwości zakupu nieruchomości na firmę, obsłudze nieruchomości przez agentów i o Polakach mieszkających na wyspie.
Czy warto inwestować w tej części Karaibów, jak traktowany jest cudzoziemiec, jakie jest ryzyko inwestycji i potencjalna stopa zwrotu z inwestycji na Anguilla. Co lepiej kupować: apartamenty wakacyjne, domy czy ziemię i działki budowlane. Czy obcokrajowiec bez przeszkód może kupić nieruchomość na Anguila. Jak najłatwiej się dostać na wyspę. Jak wygląda życie codzienne i praca na Karaibach, oraz Polonia na Anguilla. Polskie doradztwo inwestycyjne i consulting w nieruchomościach na świecie. Ile kosztuje notariusz a ile pobiera prawnik na Anguilla. Czy warto się tam przeprowadzić i tam inwestować w zagraniczne nieruchomości?
Sprawdź posty i podyskutuj na temat największych miast na Anguilla: The Valley, North Side, Island Harbour, Stoney Ground, South Hill oraz North Side.
#992 przez Australek
8 kwi 2018, o 13:34
Poszukuję Polaków mieszkających na Anguilla

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.