Forum nieruchomości na Bahamach. Dom na Karaibach to marzenie wielu osób. A tutaj znajdziesz praktyczną wiedzę o zakupie nieruchomości na Bahamach. Sam archipelag to ponad 700 wysp, z czego niewielka część jest zamieszkała, ale Bahamy (blisko Floryda!) to od lat miejsce na dobrą inwestycję w nieruchomości, nie tylko przez sławnych i bogatych.
Poznaj Polaków mieszkających na Bahamach, podziel się swoimi opiniami o wyspie jeżeli mieszkasz na Bahamach. Poinformuj rodaków jak wygląda kupno domu na Bahamach i w jakich lokalizacjach skoncentrować swoje poszukiwania wymarzonego domu na Karaibach. Sprawdź informacje na forum o Andros, Wielkie Abaco, Wielkiej Inagua, Gran Bahamas, Eleuthera i na New Providence. Forum nieruchomości we Freeport, Rock Sound, Nassau i Rolleville. Polskie forum o nieruchomościach na Bahamach. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji i podzielenia się opiniami o życiu na wyspach.
#42 przez Natalia88
23 kwi 2015, o 18:09
Właśnie sprawdziłam na innych forach i w polskim MSZ na ich stronie i nie pisze o tym iż trzeba wizę na Bahamy. Ale inni w internecie piszą iż trzeba wizy, aby jechać na Bahamy. Są tanie loty z Londynu do Nassau, więc chciałam się konkretnie dowiedzieć. Nie mam wizy do Stanów więc lot z przesiadką raczej odpada
Był ktoś z Was na Bahamach?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.