Forum nieruchomości na Bonaire. Inwestycje i przeprowadzka na Karaiby. Wyspa należy do Holandii, leży u wybrzeży Wenezueli. Wraz z wyspami Curacao i Aruba, tworzą grupę wysp pod nazwą ABC. W roku 2010 Antyle Holenderskie przestały istnieć, a wyspa Bonaire stała się holenderska gmina zamorską, która może zostać włączona, jeśli tylko tego zechce do Unii Europejskiej jako region peryferyjny Unii Europejskiej. Dziś Bonaire wraz z wyspą Saba i Sint Eustatius tworzy Caribisch Nederland, potocznie zwane wyspami BES. Bonaire jest sławne ze swoich 80 miejsc do nurkowania, a także wyspa jest znana ze swoich wysiłków na rzecz ochrony środowiska morskiego. Podobnie jak Coracao, ludność Bonaire to mieszanka różnych kultur i narodowości. Widoczne jest to szczególnie w tańcach charakterystycznych dla wyspy, takich jak bari, simedan, a także europejskich tańców: walc, polka i mazurek! Inne pobliskie karaibskie wyspy reprezentowane są przez rumbę, carioca, oraz merengue. Nawet amerykański jazz jest popularny na wyspie. Równie popularna jest kuchnia z Bonaire, która zasilana jest importowanymi składnikami ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Walutą Bonaire jest dolar amerykański. Największe miasta wyspy to: Kralendijk - stolica Bonaire, Rincon, Tera Kora, Playa, Nort Salinja, Nikiboko i miasto Antriol. W tym dziale forum nieruchomości na świecie, znajdziesz informacje od Polaków mieszkających na Bonaire. Posty od osób które podróżowały na Bonaire i mają doświadczenia i opinie o Bonaire. Jakie jest ryzyko inwestowania na wyspie? Czy opłaca się kupować nieruchomości i inwestować w domy i mieszkania wakacyjne. Jak wygląda przeprowadzka i proces zakupu domu, działki i apartamentu wakacyjnego na Bonaire. Życie codzienne i praca na tej wyspie Karaibów. Gdzie szukać konkretnych i praktycznych informacji od Polaków na Karaibach. Notariusze, prawnicy i polskie biznesy na Karaibach i na Bonaire. Zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii o Bonaire. Noclegi, hotele i zakwaterowanie na Bonaire - opinie. Wakacyjne apartamenty i inwestycje.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.