Forum nieruchomości na Kajmanach. Ta część Karaibów raczej kojarzy się nam z zagranicznymi kontami dla milionerów i praniem brudnych pieniędzy, jednak ta część Karaibów to tzw. hot spot dla inwestorów w zagraniczne nieruchomości. Państwo składa się z trzech wysp: Grand Cayman, Little Cayman i Cayman Brac. Już przeglądając strony internetowe poświęcone zakupom nieruchomości na Kajmanach, błyskawicznie można się zorientować, iż to miejsce nie należy do biednych zapuszczonych części Karaibów. Na Kajmanach jest obecny Remax, Century 21, Sotheby's, oraz Knight Frank. Również angielskojęzyczne portale nieruchomościowe typu Right Move Overseas poświęcają mnóstwo miejsca Kajmanom.
Znajdź informacje na naszym forum poświęconym wszystkim co związane z Kajmanami i nieruchomościami na wyspie. Podatki na Kajmanach, zakładanie konta off shore na Kajmanach, konto bankowe na Kajmanach, oraz aspekty związane z opodatkowaniem i rajem podatkowym. Gdzie lokować pieniądze. Masz informacje? Chcesz się z nimi podzielić z czytelnikami forum "Dom bez Granic" - zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii. W tym rozdziale forum informacje o cenach domów i mieszkań na Kajmanach, sprawy wizowe i wjazdu na Kajmany, sprawy podatkowe i opodatkowania nieruchomości na wyspie. Czy obcokrajowiec bez żadnych dodatkowych zezwoleń może kupować nieruchomości na Kajmanach. Ile zarabia się na Kajmanach? Ile kosztuje wynajem mieszkania na Kajmanach? Czy są Polacy na Kajmanach i informacje polonijne z Kajmanów. Także opinie i posty dotyczące wakacji na Kajmanach, sprawy dotyczące wynajmu apartamentów i domów na Kajmanach, oraz hoteli na wyspie. Czy jest to prawdziwy raj podatkowy i czy można zbudować sobie tujaj stały cash flow i pasywny przychód z nieruchomości i uzyskać wolność finansową, jak uczył Robert Kiyosaki w swoich mądrych książkach "Bogaty ojciec, biedny ojciec" o inwestowaniu w nieruchomości.
Polskie doradztwo i consulting w nieruchomościach na Kajmanach, tłumacze na Kajmanach i prawnicy, oraz notariusze. Jakie jest ryzyko inwestowania na Karaibach i Kajmanach. Co można, a czego nie można robić na wyspie.
Największe miasta na wyspie to: George Town stolica Kajmanów, North Side, East End, Bodden Town, West Bay.
#3210 przez Natalia88
27 wrz 2022, o 18:20
Potrzebuję wsparcia w otwarciu konta na Kajmanach. Obywatelka Polski. Proszę pisać na priv.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.