Forum nieruchomości na Kubie. Obcokrajowiec na Kubie. Polacy na Kubie i polskie środowiska polonijne na Kubie. Kraj do dziś głównie kojarzący się z ostoją komunizmu na półkuli zachodniej, oraz z bliskością Florydy i Stanów Zjednoczonych. W tym dziale forum możecie zamieszczać posty związane z Kubą, głównie wycieczkami na Kubę, oraz wakacjami na Kubie. Nie wiemy czy jest możliwość zakupu nieruchomości i stania się prawowitym właścicielem posesji na Kubie. Jeżeli macie tego typu informacje podzielcie się nimi z nami. Wynajem wakacyjnych apartamentów, mieszkań i domów na Kubie. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Havanie? Jak Wasze przeżycia po wakacjach na Kubie. Opinie o kraju, ludziach, kulturze, ośrodkach wypoczynkowych i plażach na Kubie. Życie codzienne i praca na Kubie. Polskie forum o Kubie dla Polaków związanych z Kubą. Wycieczki z Polski na Kubę, z Niemiec na Kubę, oraz z Florydy na Kubę.
Forum z poszczególnych miast Kuby: Hawana, Holguin, Santiago de Cuba, Matanzas, Pinar del Rio, Cienfuegos, Bayamo, Las Tunas, Santa Clara, Sławne Guantanamo, i Cameguei. Inmuebles y vida en Cuba. Bienvenido en Cuba!
#989 przez Australek
8 kwi 2018, o 13:32
Witajcie
Poszukuje Polaków na Kubie w okolicach Hawany

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.