Forum nieruchomości na Saint-Martin. To wyspa w małych Antylach Holenderskich i terytorium zależne Francji na Karaibach. Jednocześnie bardzo znane miejsce wśród inwestorów nieruchomości na świecie i osób szukających raju na Karaibach i marzących o domu w tropikalnym klimacie Karaibów. Wystarczy iż przejrzysz oferty biur Remax International lub Century 21. Polskie forum o Saint Martin. Jeszcze kilka lat temu Saint Martin była częścią Gwadelupy. W pobliżu Saint Martin leżą inne wyspy: Montserrat (Wielka Brytania), Saint Barthelemy, Anguilla, Saba, Sint Eustatius, oraz Saint Kitts.
Globalne spojrzenie na światowy rynek nieruchomości. Byłeś na Saint Martin? Znasz tę wyspę i chcesz podzielić się z nami informacjami o rynku nieruchomości? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym forum "Dom bez Granic". Wbrew pozorom rynek nieruchomości na Karaibach jest bardzo rozwinięty i mnóstwo osób z zagranicy inwestuje tutaj i kupuj nieruchomości. Dominują Anglicy, Amerykanie, Kanadyjczycy i Holendrzy.
Szukasz ofert i okazji do inwestycji na świecie? Nie ograniczasz się tylko do Europy? Myślisz czy można zbudować swoją wolność finansową i żyć tylko z nieruchomości? Po to stworzyliśmy nasze forum aby dzielić się wiedzą na ten temat.
Ile kosztuje metr kwadratowy nieruchomości na Saint Martin? Jakie prawa ma obcokrajowiec? Czy można się tutaj przeprowadzić? Czy mieszkają tutaj Polacy? Jak wygląda życie i praca na Saint Martin? Doradztwo i konsulting w nieruchomościach na Karaibach. Wyraź swoją opinię weź udział w dyskusji na forum.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.