Forum nieruchomości na Saint Lucia. Najpiękniejsza wyspa West Indies, a niektórzy twierdzą iż Saint Lucia to najpiękniejsza wyspa na całych Karaibach. A ci najbardziej zakochani, piszą iż jest to najpiękniejsza wyspa na świecie! Wyspa posiada wspaniałe plaże, przepiękne wodospady zupełnie jak z pocztówki, góry, zalesione dżunglą doliny i szczyty, kwitnące orchidee i egzotyczne rośliny. Na zachodnim wybrzeżu szczyt Les Piton dramatycznie opada w kierunku morza, tworząc zapierające w piersiach widoki. Na południu znajdują się pola zaschniętej lawy i baseny termalne jak Diamond Waterfall i Mineral Baths.
Ekonomia Saint Lucia głównie opiera się na turystyce, a wyspa przyciąga osoby szukające ulg podatkowych i miejsc na świecie gdzie nie płaci się podatków. W chwili obecnej St. Lucia to jedno - uwaga! z najbardziej interesujących miejsc na świecie dla inwestorów w nieruchomości zagraniczne. Saint Lucia często porównuje się do pobliskiego Barbadosu, tak popularnego wśród Brytyjczyków, nie tylko na wakacje na Karaibach, ale także na inwestycję w apartament wakacyjny. Ale na St. Lucia ceny nieruchomości są niższe o 40% do 60%. Uwaga! St. Lucia oferuje ogromne ulgi podatkowe i jest przepiękna, jednak zwrot z inwestycji jest jeden z najniższych na świecie, co za tym idzie musisz uważać ze swoimi inwestycjami na wyspie. Najlepiej skorzystać z profesjonalnego doradztwo i konsultingu w nieruchomościach.
Saint Lucia leży w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim i należy do archipelagu Wysp Nawietrznych, będących częścią Małych Antyli. Saint Lucia należy do Wspólnoty Narodów - głową państwa jest królowa brytyjska, reprezentowana przez gubernatora na wyspie. Saint Lucia liczy blisko 170 tys. ludności, a walutą jest dolar wschodniokaraibski. Wyspa uzyskała niepodległość od Wielkiej Brytanii 22 lutego 1978 roku. W tym dziale forum znajdziesz informacje jak zainwestować w nieruchomość na St. Lucia, gdzie znaleźć pomoc w sprzedaży i być może polskich agentów nieruchomości pracujących na wyspie. Informacje o podatkach i kosztach zakupu nieruchomości na St. Lucia. Informacje o bezpośrednich lotach na wyspę z Londynu, Niemiec i innych państw Europy. Ryzyko inwestowania na St. Lucia i gdzie inwestować na wyspie. Oferty sprzedaży i ogłoszenia od Polaków mieszkających na St. Lucia na Karaibach. Doradztwo, consulting i forum dyskusyjne o St. Lucia. Największe miasta na wyspie to: Castries - stolica Saint Lucia, La Clery, Vieux Fort, Dennery, Ciceron, Babonneau i miasto Bexon. Wzdłuż wybrzeża wyspy występują rafy koralowe i panuje tutaj klimat równikowy wilgotny. Ostatnia erupcja wulkanu Qualibou miała miejsca w 1776 roku. Mieszkasz na St. Lucia lub zamierzasz tam pojechać lub się przeprowadzić? Weź udział w naszym forum dyskusyjnym o St. Lucia.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.