Forum nieruchomości Nikaragua. Jeden z najbiedniejszych krajów Ameryki Łacińskiej. Boom nieruchomościowy jakiego doświadczyła pobliska Costa Rica, częściowo przejęła także Nikaragua i sporo inwestorów z zagranicy kupiło lub zamierza kupić nieruchomość w tym kraju. Brylują Amerykanie i Kanadyjczycy, którzy od lat osiedlają się w tym kraju z mnóstwa najróżniejszych powodów. A najważniejsze z nich to niskie ceny, niskie koszty utrzymania, oraz stosunkowa bliskość do Ameryki. Nie wspominając o tropikalnym klimacie Nikaragua. Nikaragua leży pomiędzy Hondurasem, a Kostaryką na południu. Nikaragua ma dostęp do Pacyfiku, oraz do Morza Karaibskiego. Językiem urzędowym jest oczywiście język hiszpański, walutą jest cordoba, a kraj liczy przeszło 6 mln ludności. Największe miasta Nikaragua to Managua - stolica kraju, Puerto Cabezas, Ciudad Sandino, Matagalpa, Granada, Esteli, Tipitapa, Masaya i miasto Leon. W tym dziale naszego forum - nieruchomości za granicą, znajdziesz posty od Polaków którzy podróżowali po Nikaragua, mają doświadczenia dobre i złe z tej części świata, oraz od inwestorów którzy widzą okazje do inwestycji i poszerzenia swojego portfolio nieruchomości na świecie. Dołącz do forum i dyskusji o nieruchomościach w Ameryce Południowej. Obcokrajowcy mogą bez problemów i specjalnych zezwoleń nabywać nieruchomości w Nikaragua, z wyjątkiem obszarów przy plażach. Sprawdź aktualne posty i wypowiedzi Polaków mieszkających w Nikaragua. Jak żyje się i pracuje w tym kraju. Jak rozpocząć przeprowadzkę lub inwestycje w Nikaragua. Życie codzienne i praca w tym kraju. Ile kosztuje wynajem w Managua i jakie miasta warto brać pod uwagę jeżeli szukasz swojego wymarzonego domu w państwach Ameryki Południowej. Polonia w Nicaragua i porady od osób mieszkających w tym kraju. Inwestycje, ogłoszenia, pomoc i porady związane z Nikaraguą. Ryzyko inwestowania i aktualne ceny nieruchomości i oferty z tamtejszego rynku nieruchomości. Konsulting, doradztwo i praktyczna wiedza o Nikaragua.
#3212 przez _admin_
27 wrz 2022, o 18:35
Jeżeli ktoś chciałby się podzielić informacjami na temat Nikaragui to zachęcam do zamieszczania postów i informacji. Sporo odwiedza nas ludzi i jak chcecie dotrzeć ze swoja informacją do kogoś zainteresowanego tym krajem to na pewno nas znajdzie właśnie w tym wątku.
Pozdrawiam
Administrator forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.