Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#2480 przez Domy w Grecji
16 mar 2022, o 17:45
Do sprzedaży dom z dużym potencjałem w Grecji na wyspie Rhodos w miejscowości Faliraki. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pięter. Na pierwszym z nich znajdują się 2 sypielnie oraz dwie łazienki a także duży salon połączony z kuchnią. Na drugim piętrze są 3 sypialnie oraz łazienka .
Dom może być idealną inwestycją na wynajem , gdyż miejsowaość Faliraki jest jedną z najpopularniejszych na Rhodos, przyciągających rzesze turystów, Usytuowanie domu również jest bardzo atrakcyjne - blisko morza i gór ,około 2 km od centrum Faliraki.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu .

Jeśli natomiast jesteś zainteresowany zakupem domu W Grecji a szukasz czegoś innego , niż w powyższym ogłoszeniu, również zapraszamy do kontaktu, Znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom, sprawdzimy daną nieruchomość pod względem greckiego prawa budowlanego, pomoźemy uxyskać niezbędne dokumenty oraz przeprowadzimy transakcję zakupu - sprzedaży pod okiem greckiego prawnika .

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.