Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#3211 przez _admin_
27 wrz 2022, o 18:26
Witajcie. Zachęcam do zamieszczania ogłoszeń na naszym forum. Wszystko co związane z nieruchomościami i życiem za granicą. W ostanim miesiącu odwiedziło nas ponad 15 tysięcy internautów, także rośniemy w siłę i widać że temat nieruchomości na świecie i inwestowania za granicą coraz bardziej rozpala Polaków.
Ale też chyba aktualna sytuacja geopolityczna także się do tego przyczynia.
Także zachęcam Was do rejestracji i zamieszczania swoich informacji, danych kontaktowych, numerów telefonów i ogłoszeń związanych ze wszystkim co dotyczy przeprowadzki za granicę.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.