Oferty pracy za granicą. Dodaj tutaj swoje ogłoszenie jeżeli oferujesz lub szukasz pracy za granicą.
#1081 przez Bgrzywniak
14 cze 2018, o 18:23
Cześć,
Zastanawiam się nad pracą w biurze nieruchomości zagranicznych. Chciałbym się zapytać czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie. Chodzi mi o wszelkie możliwe szczegóły typu wysokość pensji, wymagania, jak szybko rozkręca się biznes, jakie są formy zatrudnienia/współpracy jak w ogóle wygląda rynek nieruchomości zagranicznych w tym momencie itd. Myślę tutaj głównie o krajach śródziemnomorskich, głównie Hiszpania, Włochy, Cypr, ponieważ z tymi krajami miałem dużo wspólnego, no i w dalszej kolejności Chorwacja i Grecja lub inne.
Dopiero zaczynam się obracać w tej materii i każda wskazówka byłaby cenna.

dzięki i pozdrawiam,

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.