Forum nieruchomości we Francji. Podyskutuj o zakupie domu na Lazurowym Wybrzeżu lub o wynajmie mieszkania w Paryżu. Dział forum nieruchomości w Europie poświęcone francuskiemu rynku nieruchomości. Gdzie i jak zacząć poszukiwania domów i mieszkań we Francji. Najpopularniejszym regionem Francji na inwestycję w dom lub wakacyjne mieszkanie nad Morzem Śródziemnym jest od lat południe Francji i Lazurowe Wybrzeże, gdzie ceny nieruchomości osiągają bardzo wysokie ceny. Mieszkasz we Francji? Podziel się z uczestnikami forum i napisz o życiu i pracy we Francji. Jak wygląda wynajęcie mieszkania we Francji, ile kosztuje metr kwadratowy w Paryżu, a ile w Marsylii? Pracujesz w firmie pośredniczącej w nieruchomościach? Napisz o swoich ofertach sprzedaży i pracy jako agent nieruchomości. Ile zarabia się we Francji. Ile kosztuje działka i ziemia we Francji?
Rynek wakacyjnych wynajmów we Francji, francuskie kurorty wakacyjne i najlepsze miejsca na wakacje. Jak przeprowadzić się do Francji, gdzie znaleźć polskich agentów nieruchomości? Gdzie szukać pracy w branży nieruchomości? Ile kosztuje notariusz, a ile prawnik we Francji? Jakie są podatki od nieruchomości we Francji? Prawo dziedziczenia i restrykcje dla obcokrajowców. Forum nieruchomości w Europie - Francja. Sprawdź newsy z poszczególnych miast Francji: Paryż, Marsylia, Lille, Rennes, Bordeaux, Montpellier, Strasburg, Nantes, Nicea i St. Tropez, Tuluza i nieruchomości w Lyon. Viva la France! Witamy na forum o Francji.
#260 przez _admin_
25 paź 2015, o 11:24
Jeżeli sprzedajesz nieruchomości we Francji lub je wynajmujesz na tym forum, właśnie w tym wątku możesz zaprezentować swoją ofertę dotyczącą nieruchomości we Francji.
Jeżeli pracujesz we francuskim biurze nieruchomości i szukasz klientów na zakup lub wynajem właśnie tutaj możesz dodać swoje oferty i dotrzeć do klientów z Polski i Polaków mieszkających za granicą. To forum odwiedza już parę tysięcy ludzi dziennie więc warto dodać tutaj swoje oferty z Francji i znaleźć klienta. Także mało jest informacji na temat cen nieruchomości we Francji oraz systemy zakupu nieruchomości we Francji przez obcokrajowca. Chętnie też ludzie poczytają informacje na temat podatków od nieruchomości we Francji. Zapraszam gorąco na forum. Dołącz do nas.
A najwięcej szukają Polacy ofert wynajmu domów i mieszkań na krótkie wakacje lub weekend w Paryżu.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.