Forum nieruchomości w Hiszpanii. Polskie forum o nieruchomościach w Hiszpanii. Domy, wille, apartamenty i działki na sprzedaż w Hiszpanii. Przeprowadzka i życie codzienne w Hiszpanii. Wszystkie regiony Hiszpanii, począwszy od popularnej Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol, oraz nieruchomości na Majorce i na Wyspach Kanaryjskich. Teneryfa i Gran Canaria. Hiszpania od lat - to najpopularniejsza destynacja na zakup nieruchomości wakacyjnej przez Polaków. W tym dziale forum poznasz opinie o życiu w Hiszpanii i procesie zakupu nieruchomości. Jak kupić dom lub mieszkanie w Hiszpanii? Nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii, okazje bankowe, oferty deweloperskie, oraz firmy i agencje zajmujące się pośrednictwem nieruchomości w Hiszpanii.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Hiszpanii? Gdzie warto inwestować a gdzie nie? Polonia w Hiszpanii. Polskie agencje nieruchomości w Hiszpanii. Consulting w Hiszpanii, oraz praktyczna wiedza i opinie o zakupie domu w Hiszpanii. Ile kosztuje prawnik w Hiszpanii, a ile obsługa notarialna. Koszty utrzymania mieszkania wakacyjnego w Hiszpanii. Rezydencja i pobyt stały w Hiszpanii. Numery N.I.E. Podatki i opłaty miesięczne, oraz roczne. Jak sprzedać dom w Hiszpanii, opinie o agencjach nieruchomości w Hiszpanii. Kryzys w Hiszpanii na rynku nieruchomości i najnowsze informacje z hiszpańskiego rynku nieruchomości. Polacy mieszkający na stałe w Hiszpanii. Zapraszamy do dyskusji, zamieszczania opinii i dzielenia się informacjami o Hiszpanii. Viva Espana! Bienvenido en Espana. Sprawdź wątki forum z poszczególnych miast Hiszpanii: Madryt, Barcelona, Malaga, Alicante, Sewilla, Saragossa, Murcja, Las Palmas de Gran Canaria, Palma de Mallorca, Almeria, Marbella, Huelva. Inmuebles en Espana.
#153 przez Pitanga
10 cze 2015, o 06:18
Witajcie
Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Ile kosztują całkowite koszty zakupu mieszkania w Hiszpanii. Ile płaci się podatków, ile to procent od ceny sprzedaży. Ile prowizji pobierają agencje. Na jakie koszty muszę się przygotować.
A później ile będzie mnie kosztowała eksploatacja nieruchomości, jakie są koszty stałe utrzymania mieszkania w Hiszpanii, tzn. prąd, woda, wywóz śmieci itp.
Jakie są podatki roczne od nieruchomości w Hiszpanii. Czy to się zmienia w zależności od regionu Hiszpanii.
Dzięki za każdą informację.
#171 przez DREAMproperty
7 lip 2015, o 09:59
Cześć, witam!
Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości to z czystym sumieniem polecam firmę Dream Property (www.nieruchomosciwhiszpanii.eu) - panie są przemiłe, duży wybór nieruchomości uzyskasz wszelkie informacje, co zrobić krok po kroku, ile trwa czasu, a jak nie będziesz w stanie zrobić tego samodzielnie oni pomogą załatwić wszystko, zarówno w Hiszpanii jak i w Polsce. Ja kupując nieruchomość pod Madrytem, korzystałem z ich pomocy, bo nie dysponuje tak dużą ilością czasu żeby samemu zająć się wszelkimi szczegółami.
Pozdrawiam,
Maciek
#2079 przez Tomekssss
25 mar 2021, o 19:18
Dzień dobry:)

Wiem, że troszkę czasu upłyęło niemniej wierzę, że jeszcze ktoś kiedyś może potrzebować odpowiedzi to pomoc po tym linkiem <a href="https://onesta.com.pl">Onesta</a>.

Zapraszamy.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.