Forum nieruchomości w Irlandii. Doświadczenia i opinie Polaków mieszkających w Irlandii o zmaganiach z irladzkim rynkiem nieruchomości. Osobiste opinie jak kupić dom w Irlandii. Czy warto zainwestować w nieruchomość podczas pracy w Irlandii. Informacje od polskich agentów pracujących w irlandzkich biurach nieruchomości i pośrednikach handlu real estate Ireland. Jak kupić dom w Irlandii. Jak podejść do kredytu hipotecznego. Ile wynoszą opłaty za pośrednictwo w nieruchomościach i podatki od nieruchomości w Dublinie, Cork i innych irlandzkich miastach.
Jak w praktyce wygląda zakup nieruchomości w Irlandii, jak wygląda akt przeniesienia własności nieruchomości i jak uniknąć zakupu nieruchomości obciążonej hipoteką.
Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem o mieszkaniu w Irlandii. Przyjechałeś do pracy w Irlandii? Szukasz mieszkania na wynajem? Sprawdź posty od forumowiczów, dodaj swoje opinie i spostrzeżenia. Forum nieruchomości z: Dublina, Cork, Limerick, Cavan, Clare, Mayo, Sligo, Offaly, Tipperary, Kilkenny i innych irlandzkich miast. Colsulting Ireland. Zapraszamy do dyskusji na polskim forum o domu w Irlandii.
#357 przez Ibermaxx
21 mar 2016, o 18:46
Mieszkasz i pracujesz w Irlandii?
Zmęczony fatalna pogodą i marzysz o przeprowadzce do ciepłej Hiszpanii?
Chcesz dobrze zainwestować w swoja przyszłość?
Nieruchomość na południu Hiszpanii to teraz najlepsza inwestycja!
A dla Polaków pracujących w Irlandii lub w UK, mamy specjalna ofertę uzyskania kredytu hipotecznego w banku w Hiszpanii na miejscu. Wystarczy iż będziesz miał 30% wkładu własnego, na resztę "załatwimy" dla Ciebie kredyt hipoteczny.
W ofercie cała gama nieruchomości od 50.000€ Zapraszamy do IBERMAXX Espana.
Zadzwoń 00 34 966 444 615
albo odwiedź stronę internetową http://www.ibermaxx.com
#861 przez Informator
22 sty 2018, o 12:16
Proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii możesz znaleźć na stronie IBERMAXX. Ważne jest aby trafić na solidna agencję nieruchomości, która sprawdzi dla Ciebie daną nieruchomość i będziesz miał bezpieczeństwo prawnicze całej transakcji.
Nie warto ryzykować "paru groszy" i cudować i kupować na własna rękę w Hiszpanii.
https://www.ibermaxx.pl/zakup,poszukiwa ... ii,40.html

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.