Forum nieruchomości na Litwie. Kraj byłego bloku sowieckiego, dziś dumny członek Unii Europejskiej i krajów bałtyckich, choć napięcia na linii Polska i Litwa były, są i chyba będą, podsycane przez prawdopodobnie siły ze wschodu? Wiesz coś więcej o Litwie? Znasz ten kraj i chcesz podzielić się z nami informacjami jak się mieszka na Litwie i jak się pracuje w tym kraju, oczywiście nie pomijając tematu nieruchomości i cen nieruchomości na Litwie, to gorąco zapraszam do dyskusji. Jak wygląda zakup nieruchomości na Litwie, gdzie szukać ofert, od czego zacząć? Mniejszość Polska na Litwie w aspekcie zakupu ziemi i handlu nieruchomości. Polscy agenci nieruchomości na Litwie? W co inwestować na Litwie? Czy się opłaca brać ten kraj pod uwagę jaki destynację na zakup domu za granicą. Wpływy rosyjskie na Litwie. Gdzie na Litwie się wypoczywa? Apartamenty wakacyjne i domy wakacyjne na Litwie. Czym różnią się podatki od nieruchomości na Litwie od Polski? Czy Polacy inwestują na Litwie? Tylko w ziemię rolną? Polonia na Litwie. Ile kosztuje obsługa notarialna na Litwie, a ile notariusz. Średnie ceny nieruchomości na Litwie. Polskie forum dyskusyjne i wymiany doświadczeń o Litwie. Doradztwo i consulting na Litwie. Próbujemy na forum "Dom bez granic" zbudować żywą społeczność osób związanych z poszczególnymi krajami w Europie i na świecie. Sprawdź posty z poszczególnych miast na Litwie: Wilno, Kowno, Możejki, Janów, Uciana, Mariampol, Olita, Poniewież, Szafie, Kłajpeda, oraz Kiejdany.
#213 przez _admin_
14 wrz 2015, o 16:29
Czy komuś udało się dotrzeć do informacji ilu imigrantów ma Litwa przyjąć? Jakoś polskie media nie podają szczegółowo ile mają przyjąć kraje bałtyckie. Ale kto tam z nich chce tam jechać? Oni wiedzą iż tam też jest bieda.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.