Forum nieruchomości na Malcie. Jak kupić dom, działkę budowlaną lub mieszkanie na Malcie. Jakia część wyspy jest najlepsza na zakup nieruchomości. Polskie agencje nieruchomości na Malcie i polscy pośrednicy sprzedający domy na Malcie.
Maltańskie prawo nieruchomościowe. Ile kosztują podatki od zakupu domu na Malcie w Valetta i innych miastach na wyspie. Obywatel Polski na Malcie? Na co uważać. Opinie o kraju i praktyczne porady od mieszkających na Malcie Polaków. Także forum o nieruchomościach na wyspie Gozo u wybrzeży Malty.
Nieruchomości w Birkirkara, Mosta, Qormi, Sliema i Naxxar. Podziel się swoimi opiniami o życiu na Malcie, o prawnikach od nieruchomości na Malcie, wiedzą i spostrzeżeniami od praktycznej strony wynajmu domu lub mieszkania na Malcie. Porusz temat nieruchomości wakacyjnych na Malcie. Polak na Malcie i przeprowadzka na Maltę. Praca w biurach nieruchomości na Malcie. Zapraszamy do dyskusji na forum nieruchomości zagranicznych.
#261 przez _admin_
25 paź 2015, o 11:29
Jak kupić nieruchomość na Malcie? Gdzie i przez kogo? Z jakiej agencji nieruchomości skorzystać jeżeli chcesz zainwestować w nieruchomości na Malcie.
Tutaj zamieszczamy wypowiedzi na temat maltańskich nieruchomości i inwestycji/ Mieszkasz lub pracujesz na Malcie? Wiesz jak zacząć budowę domu lub chcesz polecić jakąś agencję nieruchomości? Właśnie tutaj zamieszczamy takie oferty.
#1747 przez aleksander
8 cze 2020, o 19:45
Oooo, dziwi mnie, że tyle lat nikt nie dołączył do wątku o Malcie :?: A szkoda, bo to genialne państwo i warto zdecydować się chociaż na, oczywiście o ile sytuacja z pandemią się uspokoi. Co do cen, to oczywiście zależy. Tyle, że za sporą inwestycję mamy nie ruderę w odległym zakątku, ale prawdziwy wypas.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.