Forum nieruchomości w Mołdawii. Polskie forum dyskusyjne na temat Mołdawii i inwestycji w tym kraju. Kupowanie nieruchomości zagranicznych w Europie. Mołdawia nie należy do Unii Europejskiej i niewiele nam wiadomo na temat inwestycji w tym kraju. Czy dziś jest sens i czy opłaca się inwestować w tym kraju? Jakie są ceny nieruchomości w Mołdawii? Jak wygląda tamtejszy rynek nieruchomości i Polacy na Mołdawii. Jakie są zarobki w Mołdawii i ile kosztuje wynajęcie mieszkania w tym kraju? Podatki i egzekwowanie prawa w Mołdawii. Polskie doradztwo i konsulting w inwestowaniu w nieruchomości w Europie w Wschodniej na Mołdawii. Podejmij dyskusję o ryzyku inwestowania w Mołdawii. Ile kosztuje prawnik w Mołdawii, a ile notariusz. Życie i praca w Mołdawii. Zarobki w Mołdawii. Także temat wakacji w Mołdawii, podróży przez ten kraj i wynajem apartamentów wakacyjnych w Mołdawii.
Polskie forum o Mołdawii z największych miast tego kraju i regionu Karpat: Kiszyniów, Bielce, Naddniestrze, Gagauzja, Orgiejów, Soroca, Ungheni, Kaguł. Mieszkasz w Mołdawii? Prowadzisz tam interesy lub handel? Podziel się z innymi uczestnikami forum swoją wiedzą o Mołdawii i czy warto tam zamieszkać i kupować nieruchomości zagraniczne.
#2003 przez Baryla
2 lut 2021, o 21:42
Macie pojęcie gdzie do jakiej miejscowości się wybrać na wakacje do Mołdawii? Jaki region jest najładniejszy?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.