Forum nieruchomości w Niemczech. Immobilien Deutschland. Forum Dom bez Granic o niemieckim rynku nieruchomości. Polskie opinie o zamieszkaniu, przeprowadzce i kupowaniu nieruchomości w Niemczech. Jak kupić dom w Niemczech? Informacje i posty od Polaków mieszkających w Niemczech na stałe i osób związanych z rynkiem nieruchomości w Niemczech. Kupno i sprzedaż w praktyce. Dowiedz się ile kosztuje mieszkanie w Deutschalnd. Ile kosztuje metr kwadratowy w Berlinie, a ile we Frankfurcie.
Opinie o kraju i rynku wynajmu nieruchomości. Czy trudno jest Polakowi wynająć mieszkanie w Niemczech. Zamieść swój post jeżeli szukasz mieszkania na wynajem lub do kupna. Warto wynajmować czy lepiej kupić. Zamieść ogłoszenia na forum jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie w Niemczech.
Forum o kosztach transakcji sprzedaży domu w Niemczech, ile trzeba dać depozytu za wynajem w Niemczech? Ile kosztuje notariusz, a ile prawnik. Jaki jest podatek od sprzedaży nieruchomości w Niemczech.
Forum nieruchomości: Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt, Stuttgart, Dusseldort, Essen i Brema. Zapraszamy do zamieszczania postów i wypowiedzi na forum o niemieckich nieruchomościach.
#253 przez Ibermaxx
18 paź 2015, o 08:12
Polaków mieszkających i pracujących na stałe w Niemczech zapraszamy do inwestowania w nieruchomości na południu Hiszpanii.
Polska agencja IBERMAXX zaprasza do Alicante a dokładnie do Torrevieja, gdzie znajduje się nasze biuro.
Dla Polaków mieszkających i pracujących w Niemczech pomagamy także w uzyskaniu kredytów hipotecznych w banku hiszpańskim na zakup nieruchomości. Ceny mieszkań już od 35.000€ w Torrevieja i okolicach.
Warto do nas zadzwonić umówić się na oglądanie domów i mieszkań.
Prosimy o kontakt bezpośrednio do naszego biura w Torrevieja z Panią
Anna Skora na numer + 34 966 444 615

ps. odbieramy bezpłatnie z lotniska w Alicante
oferujemy zakwaterowanie na czas pobytu w Hiszpanii

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.