Forum nieruchomości w Norwegii. Polonijne forum związane z Norwegią. Wyjazd do Norwegii do pracy i wynajem mieszkania - opinie i doświadczenia. Tutaj znajdziesz opinie i informacje od Polaków mieszkających w Norwegii doświadczonych w wynajmie mieszkania w Norwegii, potrzebnych dokumentach i cenach wynajmu mieszkań w Norwegii. Sprawdź posty o cenach domów i mieszkań w Norwegii, praktyczne porady od użytkowników jak stawiać pierwsze kroki w Norwegii i gdzie szukać ogłoszeń zarówno wynajmu i sprzedaży mieszkań w Norwegii. Czy po przyjeździe lepiej wynająć czy wziąć kredyt hipoteczny w norweskim banku i kupić dom na kredyt.
Aspekty prawne związane z zakupem nieruchomości w Norwegii. Ceny i koszty związane z zakupem domu w Norwegii. Polacy pracujący w norweskich biurach nieruchomości, polskie firmy wyspecjalizowane w sprzedaży i wynajmie nieruchomości dla Polaków w Norway.
Polskie forum o Norwegii z największych miast skandynawskiego kraju: Oslo, Tromso, Kristiansand, Skien, Drammen, Fredrikstad, Trondheim, Stavanger i Bergen. Norge eiendom! Zapraszamy
#1102 przez Baryla
29 cze 2018, o 14:19
Witajcie
Szukam pracy w Norwegii. Pracuję jako bramkarz na dyskotece w Wiedniu w Austrii, ale chętnie przeprowadzę się do Norwegii. Proszę o oferty pracy na maila albo na priv.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.