Forum nieruchomości w Rumunii. Wschodzący rynek nieruchomości wschodniej Europy. Niektórzy kochają, inni nienawidzą. Wyraź swoje opinie o rumuńskim rynku nieruchomości. Czy warto inwestować i kupić dom lub mieszkanie w Rumunii? Jak w chwili obecnej wygląda rumuński rynek nieruchomości. Gdzie można inwestować, w co warto inwestować? Co kupić i w jakiej części Rumunii. Polacy mieszkający w Rumunii, oraz polonia rumuńska.
Ile wynoszą średnie ceny za m2 mieszkania w Rumunii. Polskie forum o Rumunii. Jak prezentuje się rynek wynajmu i sprzedaży. Kupiłeś dom w Rumunii lub wahasz się przed inwestycją w Rumunii? Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami z tego kraju w Karpatach.
Jak wygląda życie i praca agenta nieruchomości w Rumunii. Polskie firmy zaangażowane w handel nieruchomościami w Rumunii. Masz wątpliwości? Poczytaj opinie o Rumunii i obcokrajowcach w Rumunii. Czy opłaca się tam inwestować. Także informacje o wakacyjnych wynajmach i turystycznych nieruchomościach w Rumunii.
Jakie podatki obowiązują w Rumunii? Ile wynosi podatek dochodowy w Rumunii, a ile od sprzedaży nieruchomości. Obowiązujące prawo i przepisy w Rumunii.
Forum z miast Rumunii: nieruchomości w Bukareszcie, Oradea, Ploeszti, Braszów, Gałacz, Krajowa, Konstanca, Jassy, Timisoara, Kluż Napoka i inne miasteczka w Rumunii. Real Estate România.
#316 przez ryszardo1960
6 sty 2016, o 12:57
Ja tez szukam jakieś agencji gdzie porozmawiam po Polsku. Słyszałem iż sporo Polaków kupiło nieruchomość w Rumunii na przestrzeni ostatnich lat. Tez byłbym zainteresowany. Wiem że nawet za 100.000 złotych można coś tam kupić.
Czy moglibyście polecić jakąś agencję czy biuro nieruchomości w Rumunii lub nawet w Polsce.
Wybieram sie tam na wiosnę, ale dobrze by było już jakis kontakt nawiązać juz teraz.
Jakie są ceny za metr kwadratowy w Rumunii. Czy może znacie jakieś portale internetowe z nieruchomościami w Rumunii. Ile kosztuje utrzymanie nieruchomości w Rumunii średnio? Jak wyglada sprawa podatków. CZy trzeba zgłaszać w Polsce urzędowi skarbowemu, że kupuję nieruchomość w Rumunii. Przecież to teraz Unia Europejska.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.