Forum nieruchomości na Słowenii. Opinie o kraju i najlepsze miejsca do inwestycji i zakupu nieruchomości zagranicznej w Słowenii. Zaraz po Chorwacji, Słowenia to drugi kraj regionu Adriatyku dla osób zainteresowanych inwestycjami w tym regionie Europy. Nieruchomości w Unii Europejskiej. Jednak nieruchomości na Słowenii poszukują głównie turyści zainteresowani wyjazdem na narty lub na zwiedzanie kraju, wakacyjnymi apartamentami na wynajem, także wycieczką samochodową do Słowenii, podobnie jak do pobliskiej Chorwacji. Domy na Słowenii i apartamenty na Słowenii to główne dwa hasła najczęściej wyszukiwane w wyszukiwarkach, związane z nieruchomościami na Słowenii. Oprócz osób zainteresowanych wyjazdem turystycznym na Słowenię na forum "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie przywitalibyśmy chętnie osoby z Polski i Europy zainteresowane zakupem nieruchomości na Słowenii. Domu, mieszkania lub działki. To piękny kraj i jako członek Unii Europejskiej oferuje dla inwestorów mnóstwo możliwości i stosunkowo korzystną lokatę kapitału w dom lub mieszkanie. Największe miasta w Słowenii to: Lublana, Ptuj, Novo Mesto, Koper, Velenje, Kranj, Celje, oraz Maribor. Tutaj w tym dziale forum o Słowenii, znajdziesz konkretne informacje o podatkach w Słowenii, możliwościach zakupu nieruchomości w Słowenii. Oferty i wypowiedzi Polaków związanych na co dzień ze Słowenią, wypowiedzi osób które były na wakacjach na Słowenii, oraz osób które posiadają nieruchomość na Słowenii lub osoby które dopiero przymierzają się do kupna domu, działki lub mieszkania na Słowenii. Tu poznasz informacje o ryzyku inwestowania w nieruchomości na Słowenii. Ile kosztuje pomoc prawna, ile notariusz, a ile procent prowizji pobiera agencja nieruchomości na Słowenii. Polskie forum dyskusyjne, oraz doradztwo i konsulting w nieruchomościach na Słowenii. Życie i praca na Słowenii, zarobki w kraju i informacje nie tylko dla inwestorów. Witamy na Słowenii.
#1437 przez Soldome
6 sie 2019, o 16:30
Witam.
Poszukuję kontaktów do właścicieli domów na Słowenii, mogą być także działki, które można przeznaczyć pod zabudowę. Interesują mnie w szczególności tereny od Lublany w kierunku Adriatyku, ale z racji na atrakcyjność kraju rozważę różne propozycje. Istotne jest by lokalizacja nieruchomości była blisko natury (wzgórza, lasy, potoki), ale jednocześnie umożliwiała bezproblemowy i szybki dojazd do pobliskiego miasteczka.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.