Forum nieruchomości w Szwecji. Polskie forum poświęcone kupnie nieruchomości w Szwecji. Pracujesz w Szwecji? Planujesz zostać tam na dłużej? Zamiast wynajmu mieszkania, może warto wziąć pod uwagę kupno nieruchomości w Szwecji. Wyraź swoją opinie czy kupno nieruchomości w Sztokholmie lub w Malmo się opłaca? Czy lepiej wynajmować? Czy Polak może kupić nieruchomość w Szwecji bez żadnych ograniczeń?
Forum Polaków mieszkających w Szwecji i zaangażowanych w temat nieruchomości na terenie wszystkich miast w Szwecji. Znasz ceny nieruchomości w Szwecji? Chcesz się podzielić aktualnymi informacjami o szwedzkim rynku nieruchomości. Na naszym portalu znajdziesz na to miejsce. Sprawdź posty na forum ze Sztokholmu, Goteborga, Malmo, Upssala, Vasteras i Orebro.
Pomóż innym Polakom osiedlić się w Szwecji, wynająć mieszkanie czy postawić pierwsze kroki na szwedzkim rynku nieruchomości. Pracujesz w agencji nieruchomości w Szwecji? Napisz o sobie i swojej karierze agenta nieruchomości w Szwecji. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji na polskim forum o nieruchomościach zagranicznych w Szwecji.
#1086 przez Ania Kowalik
19 cze 2018, o 07:48
Dzień dobry,

Chciałabym się dowiedzieć kto w Szwecji może zgłosić do Urzędu że jest właścicielem nieruchomości. Czy może to zrobić tylko i wyłącznie makler/prawnik czy również właściciel nieruchomości?

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.