Dział forum związany z inwestowaniem i kupowaniem nieruchomości przez obcokrajowców na obszarze Ameryki Południowej. Tutaj najpopularniejszym krajem do inwestycji w nieruchomości zagraniczne od lat pozostaje Brazylia. Sprawdź również informacje i podziel się swoją wiedzą o zakupie nieruchomości w Argentynie, Kolumbii, Wenezueli i innych krajach regionu. Mieszkasz w Ameryce Południowej? Prowadzisz biznes w Ameryce Południowej? Ten dział forum jest dla Ciebie. Najpopularniejsze kraje: Argentyna | Brazylia | Kostaryka | Peru | Kolumbia
#38 przez _admin_
21 kwi 2015, o 17:53
W tym dziale zamieszczamy wszystko co związane z Ameryką Południową
Przejdź do poszczególnego państwa w Ameryce Południowej jeżeli chcesz zamieścić post.
Przejdź do Nieruchomości w Ameryce Południowej
Dziękuję
Administrator

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.