Forum nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Forum Polaków mieszkających w Anglii i pracujących w Wielkiej Brytanii. Wszystko co związane z zakupem nieruchomości w UK. Wynajem mieszkań dla Polaków w Anglii. Gdzie szukać ogłoszeń o wynajmie? Opinie i aktualne informacje od osób poszukujących mieszkań na wynajem w Londynie, Manchester i innych miast Wielkiej Brytanii.
Podziej się z innymi na forum, informacjami jak mieszka się w UK, ile kosztuje wynajem mieszkanie w Londynie, a ile w szkockim Edynburgu.
Polacy w UK - forum nieruchomościowe. Jak wygląda zakup mieszkania w Wielkiej Brytanii? Jak kupić dom w Anglii? Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać kredyt hipoteczny w UK? Jaki bank w Anglii wybrać na finansowanie nieruchomości dla obcokrajowca? Podatki, opłaty, ubezpieczenie, warunki kredytowania. Ile czasu musisz pracować aby spełniać warunki i ubiegać się o kredyt hipoteczny na dom w Anglii? Lepiej wynajmować na czas pobytu i pracy w Anglii, czy lepiej zainwestować i kupić własne mieszkanie w UK. Posty i dyskusja od Polaków w Wielkiej Brytanii, polskich agentów nieruchomości i osób szukających domów i mieszkań do kupna i wynajmu w UK. Polskie forum dyskusyjne UK. Także info dla tych co dopiero zamierzają wyemigrować do UK. Praca w nieruchomościach. Angielskie forum nieruchomościowe. Wyraź swoją opinię o życiu w UK. Zapraszamy! Welcome to United Kingdom forum!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.