Forum nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Real Estate United States. Dział forum Dom bez Granic zaprasza do wzięcia udziału w gorącej dyskusji związanej z amerykańskim rynkiem nieruchomości. Ogromny kraj i nasze międzynarodowe forum real estate zaprasza polskich agentów z Kalifornii, z Florydy, z Nowego Jorki, Chicago i Hawajów. Sprawdź co dzieje się na amerykańskim rynku nieruchomości. Ile kosztują domy i mieszkania w USA w poszczególnych stanach USA.
Polscy agenci nieruchomości i polskie agencja w USA. Nieruchomości Chicago, sprzedaż i wynajem, mieszkania wakacyjne na Florydzie. Aktualne posty i wątki forum od osób zamierzających sprzedać dom lub działką w USA.
Posty od agentów nieruchomości, licencje na agenta, licencje krajowe i stanowe. Ile kosztują i jak zdać?
Zapraszamy polskich agentów w USA do wzięcia udziału w dyskusji na forum i zamieszczania swoich serwisów i ofert sprzedaży nieruchomości w USA.
Jak wygląda wynajem nieruchomości w USA i jakie restrykcje są na poszczególnych osiedlach. Polak w USA. Ile kosztuje podatek od nieruchomości w USA, ile kosztuje prawnik w USA. Zagraniczne nieruchomości w USA.
Pisz i dziel się swoją wiedzą, opiniami i doświadczeniem związanym z amerykańskim rynkiem nieruchomości. Chcesz kupić dom w USA i zainwestować? Jak starać się o wizę do USA. Praktyczne wiedza od użytkowników forum. Zapraszamy.
#162 przez Ibermaxx
21 cze 2015, o 11:50
IBERMAXX Florida poszukuje

UWAGA!
Poszukujemy polskich agentów nieruchomości na Florydzie z ważną licencją.
Intensywnie poszukujemy do współpracy i obsługi naszych klientów.
Miami, Fort Lauderdale, Boca Raton, generalnie Floryda południowo wschodnia.
Ale też pod uwagę bierzemy inne regiony Florydy, Orlando, Sarasota, Clearwater, St. Petersburg, Fort Myers i inne lokalizacje.


UWAGA!
Mamy mnóstwo klientów z Polski zainteresowanych inwestycjami na Florydzie.
Bardzo wysokie budżety ! Klienci VIP.
Potrzebujemy solidnych, dobrze działających agentów na Florydzie z JĘZYKIEM POLSKIM.
Agentów dobrych w branży, profesjonalistów, którzy UMIEJĄ SPRZEDAWAĆ, są aktywni i chcą zarabiać.Proszę o kontakt z biurem IBERMAXX
i o posty na forum z numerem telefonu, referencjami i informacjami o sobie.

Jeżeli jesteś i pracujesz na Florydzie chętnie spotkamy się na miejscu.

Kontakt: IBERMAXX FLORYDA
http://www.floryda.eu
mail: biuro@floryda.eu
lub admin@ibermaxx.com

UWAGA! Do tej pory nieudolność agentów współpracujących z IBERMAXX na Florydzie spowodowała utratę dużej ilości klientów z bardzo wysokimi budżetami. W związku z tym poszukujemy osób, które SOLIDNIE, PROFESJONALNIE i DOBRZE PRACUJĄ i zajmą się naszymi klientami!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.