Forum nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Real Estate United States. Dział forum Dom bez Granic zaprasza do wzięcia udziału w gorącej dyskusji związanej z amerykańskim rynkiem nieruchomości. Ogromny kraj i nasze międzynarodowe forum real estate zaprasza polskich agentów z Kalifornii, z Florydy, z Nowego Jorki, Chicago i Hawajów. Sprawdź co dzieje się na amerykańskim rynku nieruchomości. Ile kosztują domy i mieszkania w USA w poszczególnych stanach USA.
Polscy agenci nieruchomości i polskie agencja w USA. Nieruchomości Chicago, sprzedaż i wynajem, mieszkania wakacyjne na Florydzie. Aktualne posty i wątki forum od osób zamierzających sprzedać dom lub działką w USA.
Posty od agentów nieruchomości, licencje na agenta, licencje krajowe i stanowe. Ile kosztują i jak zdać?
Zapraszamy polskich agentów w USA do wzięcia udziału w dyskusji na forum i zamieszczania swoich serwisów i ofert sprzedaży nieruchomości w USA.
Jak wygląda wynajem nieruchomości w USA i jakie restrykcje są na poszczególnych osiedlach. Polak w USA. Ile kosztuje podatek od nieruchomości w USA, ile kosztuje prawnik w USA. Zagraniczne nieruchomości w USA.
Pisz i dziel się swoją wiedzą, opiniami i doświadczeniem związanym z amerykańskim rynkiem nieruchomości. Chcesz kupić dom w USA i zainwestować? Jak starać się o wizę do USA. Praktyczne wiedza od użytkowników forum. Zapraszamy.
#277 przez ryszardo1960
26 paź 2015, o 17:48
Witacie
Wiz do Stanów Zjednoczonych nam nie zniosą nigdy:
-Polaków jest za dużo w USA i uważa ich się za ciężko pracujących nielegalnych emigrantów. Kiedyś kolega mi opowiedział taką anegdotę: Jeden z pracodawców powiedział do drugiego: "załatw mi na jutro jednego Polaka do roboty, bo Polak to się opłaca bardzo, bo Polak to robi za dwóch meksykańców".
To był pracodawca Amerykanin.
- nierozwiązana kwesta żydowska w Polsce
- Żydzi nas bardzo nie lubią nigdzie na świecie, a w stanach Szczególnie. Stanami Zjednoczonymi rządzą Żydzi
- w USA żyje i pracuje kilkaset tysięcy nielegalnych Polaków
- W Wielkiej Brytanii jest ponad 2,5 mln Polaków. USA i UK wymieniają pomiędzy sobą informacje, między innymi na temat napływu Polaków do Anglii. Czyli naturalne jest iż spora część z tej ponad 2 mln masy w UK marzy o wyjeździe do USA.

Także przestańcie się łudzić.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.