Forum nieruchomości w Argentynie. Patagonia to marzenie wielu nie tylko podróżników ale i tych którzy marzą o"ucieczce" z Europy i przeprowadzce do Ameryki Południowej. Poczytaj posty na forum o Polakach mieszkających w Argentynie. Osobach zaangażowanych w sprzedaż i pośrednictwo nieruchomości we wszystkich częściach pięknej Argentyny. Kupno winnicy w Argentynie, działki pod uprawę roli, a może apartament wakacyjny w Buenos Aires.
Mieszkasz w Argentynie? Chcesz podzielić się z nami swoją praktyczną wiedzą o argentyńskim rynku nieruchomości. Dowiedz się ile kosztują podatki w Argentynie, czy nie ma korupcji i jak Polacy widziani są w Argentynie. Polonia Polska na argentyńskiej ziemi.
Sprawdź forum z: Rosario, La Matanza, Cordoba, San Miguel de Tucuman, Almirante Brown, Quilnes, Mar de Plata, Lomas de Zamora i w końcu La Plata. Polskie forum o argentyńskich nieruchomościach. Kompendium praktycznej wiedzy o rynku nieruchomości i zakupie ziemi przez cudzoziemca w Argentynie. Wynajem i sprzedaż, dzierżawa gruntów i ziemi w Argentynie. Zapraszamy na Argentina forum.
#2365 przez delfin
7 gru 2021, o 03:21
ARGENTYNAOd marca 2020 r. w Argentynie obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego (stan wyjątkowy, kwarantanna). Władze argentyńskie zapowiedziały, że pozostanie on w mocy do 31 grudnia 2021 roku. W aktualnej fazie kwarantanny w prowincjach, w których sytuacja epidemiologiczna ulega pogorszeniu mogą być przywracane ograniczenia w swobodzie poruszania się poza bezpośrednim sąsiedztwem miejsca zamieszkania, organizacji imprez, korzystania z transportu publicznego, a także w działalności szkół, kościołów i restauracji.

Szczególnym ograniczeniom mogą podlegać podróże między argentyńskimi prowincjami: konieczne może okazać się dopełnienie dodatkowych formalności (obowiązkowe użycie aplikacji mobilnych, wypełnienie deklaracji, uzyskanie zaświadczenia / zezwolenia na podróż), a w niektórych przypadkach także przedstawienie zaświadczeń lekarskich i negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19.Transport krajowy i międzynarodowy:

Władze argentyńskie na bieżąco wydają zgody na międzynarodowe loty komercyjne, biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w kraju i na świecie. Niektóre europejskie linie lotnicze oraz argentyński narodowy przewoźnik Aerolíneas Argentinas realizują połączenia między Buenos Aires a lotniskami w Unii Europejskiej. W celu zakupu biletu, należy kontaktować się bezpośrednio z przewoźnikiem.

Od 19.10.2021 przestał obowiązywać dzienny limit pasażerów, którzy mogą wjechać do Argentyny drogą lotniczą. Mimo że siatka międzynarodowych połączeń lotniczych stopniowo odbudowuje się, nadal możliwe jest wystąpienie pewnych zakłóceń.

W ograniczonym zakresie obsługiwane są krajowe połączenie lotnicze, działają także pociągi i autobusy dalekobieżne. Przed zakupem biletu należy się upewnić u przewoźnika co do możliwości przejazdu oraz formalności, jakich należy dopełnić przed podróżą. Wymogi różnią się w poszczególnych prowincjach.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.