Forum nieruchomości w Boliwii. Polskie forum o Boliwii. Opinie o kraju i Polacy mieszkający na stałe w Boliwii, oraz podróżowanie do Boliwii. Jak wynająć mieszkanie w Boliwii na wakacje, a jak na dłuższy okres. Ile kosztuje wynajem w Boliwii? Opinie i informacje o kraju w Andach i Ameryce Południowej. Sprawdź wątki i wypowiedzi z poszczególnych miast Boliwii: Santa Cruz, El Alto, Potosi, Yacuiba, Tarija, Oruro, Sucre, Cochabamba, i La Paz. Wszystko co związane z boliwijskim rynkiem nieruchomości. Czy obcokrajowiec może kupić i posiadać dom w Boliwii. Aktualne prawo, obostrzenia, podatki i informacje dla osób marzących o przeprowadzce i osiedleniu się w Boliwii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Boliwii. Gdzie warto inwestować w nieruchomości, a gdzie nie.
Jak i gdzie zarezerwować wakacyjne apartamenty w Boliwii. Polonia w Boliwii i osoby związane z handlem nieruchomościami w Boliwii. Życie codzienne i praca w Boliwii. Polak w Boliwii - praktyczne opinie o kraju. Zapraszamy do działu "Dom bez Granic" - Boliwia. Zamieść swoją opinię, podziel się wiedzą o Boliwii z naszymi czytelnikami szukającymi informacji o Boliwii.
#525 przez sogdanek
12 maja 2017, o 07:24
Witam Was
Szukam opinii i osób które korzystały z usług agencji Peru expedition. A szczególnie chciałbym uzyskać informacje o Panu Marcinie Mentelu, który organizuje wyprawy po Peru i do Boliwii. Planuję właśnie wyprawę do tych krajów w Ameryce Południowej i natknąłem się na ich stronę internetową, ale chcialbym zasięgnąć informacji o Panu Marcinie. Poznac kogos kto byl z nim w Peru i w Boliwii.
Jak wyglada taka wyprawa i jak Pan Marcin Mentel pobiera opłaty od turystów. W ogóle chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze opinie o takiej formie podróży do Peru i Boliwii i czy warto na to się zdecydować.
Ile i jak zwiedziliście, ile wydaliście na taką podróż.

Od lat planuję taką wyprawę trekkingowa do Peru i do Boliwii i nie wiem czy nie warto samemu się wybrać, ale nie znam hiszpańskiego i nie chciałbym wydać zbyt wiele pieniędzy w drodze.
#799 przez Doktor Mercury
14 gru 2017, o 22:21
Cześć!
Byliśmy z Marcinem w kwietniu 2017 roku i było fajnie. Grupa była mała 8 osobowa, przewodnik tylko dla nas, z dużą wiedzą i poczuciem humoru, ale nie pozwalający sobie wchodzić na głowę. Była raz taka sytuacja przy śniadaniu, że "opierdolił" przy wszystkich gościa, który wrócił dopiero nad ranem z nocnego klubu i nic nikomu nie powiedział, że wychodzi. Podobno dzielnica w której się bawił była bardzo niebezpieczna i Marcin się trochę zdenerwował, że naraził grupę na zmianę planów. Po za tym ok, z tego co widziałem niektórzy płacili mu wcześniej na konto, inni dopiero na wyjeździe, więc można się dogadać. Wyjazdy nie są jednak dla każdego, bo to nie biuro podróży, ale jedzenie na ulicy, skromne, czyste hoteliki, dużo swobody. Co nam się podobało, to to że się starał, był cierpliwy i jeszcze mu się chciało. Chyba nie może sobie pozwolić na "lipę", bo jest w Peru bardzo znany, piszę artykuły, audycje radiowe itp.. Co nam się nie podobało to to, że teoretycznie nic nie jest zaplanowane, spontan, przygoda, nie wiedzieliśmy z góry gdzie będziemy spać i co zwiedzać konkretnego dnia. Nie byliśmy na to przygotowani, zawsze wszystko mieliśmy zorganizowane od A do Z wcześniej, po europejsku. Z perspektywy czasu jednak myślę, że wszystko było pod kontrolą tylko sprzedawane w takiej formie, widać takich mają klientów. U nas wszystko skończyło się super i mamy niezapomniane wspomnienia.
http://peruexpedicion.com/ i samego Marcina możemy polecać, a najlepiej o nim świadczy fakt, że niektórzy z naszej grupy kilka miesięcy później byli z nim jeszcze w Kolumbii i też wrócili zadowoleni. Miłego wyjazdu więc życzę, bo Peru to faktycznie piękny kraj.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.